שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7603
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

סוגים שונים של תאורה לחדרי ילדים


עידן

 

דרים לנד cilek | חדרי ילדים

הצטרפו עוד היום למועדון הלקוחות המרוצים שלנו!

טלפון: 03-6026090

http://www.dland.co.il/shop/

 
 

אם אתם כבר משקיעים בעיצוב חדר הילדים, על תשכחו כי מלבד הריהוט, יש להתאים גם את התאורה במיוחד לשימוש הילדים. מה שונה בתאורה עבור חדרי הילדים לעומת התאורה בשאר הבית? בחדר הילדים צריכה להיות תאורה משלושה סוגים. תאורת תקרה לשעות הערב, תאורה חזקה לשולחן הכתיבה לשם הכנת השיעורים ותאורת לילה שמטרתה להבטיח כי הילד ילך לישון עם תחושת ביטחון מלאה. יצרני התאורה לחדרי הילדים מציעים מלבד התאורה המיוחדת גם מפסקים וחיישני אור מיוחדים, שנועדו על מנת להקל על השימוש בתאורה  בחדרי הילדים.

סוגים שונים של מנורות

רשימת פתרונות תאורה לחדרי ילדים כוללת מנורות לילה ניידות בצורות של דמויות דיסני, מנורות בצורת כדור אור, מנורות בצורת אהיל וניתן למצוא אפילו מנורות אהיל תלת ממדיות. קיימות מנורות לילה הנתלות על הקיר ומנורות בצורת מפסקים עם חיישני אור, אשר בעת כיבוי האור הופכים למוארים. בנוסף, קיימות היום גם מנורות מיוחדות הפועלות בשיטת לד החסכנית. העלות הלא גבוהה יחסית לשדרוג שפתרונות התאורה מציעים, הופכים אותם לפריטי חובה בכל חדרי הילדים.

למה נועדה תאורת לילה בחדרי הילדים

לא מעט ילדים מתקשים לישון בחדר חשוך. בזכות מנורות לילה במגוון עיצובים אשר מגיעות עם פתרונות תאורה מתקדמים, ניתן להעניק לילד את הביטחון הדרוש לו לשם שינה ערבה, מבלי לנפח את חשבון החשמל הביתי. יצרניות של מנורות הלילה לחדרי הילדים מציעות היום מנורות הפועלות בשיטת לד, אשר חוסכות באופן משמעותי את צריכת החשמל. בנוסף, מנורות אלה מפזרות אור עמום ונעים בחדר של הילד ומאפשרות שינה עמוקה נטולת הפרעות. דמויות דיסני ועיצוב צבעוני של מנורות אלה, יבטיחו התאמה לעיצוב של חדרי הילדים וכי הילד יאהב לישון בחדר שלו בזכות המנורה.

חשיבותם של מפסקים וחיישנים מיוחדים

מפסקים דקורטיביים ללא תאורה מציעים תוספת עיצוב לחדר. מפסקים מיוחדים שמוארים ברגע שהאור בחדר מכובה, הם מנורת לילה לכל דבר אשר צורכת מינימום חשמל. מפסק זה מגיע עם חיישן אור ומבטיח כי הילד לא יתעורר בחדר חשוך ויבהל, מכיוון שהמפסק יישאר דלוק כל הלילה, כל עוד האור בחדר מכובה. מדובר על פתרון מושלם לחדרי הילדים שמאפשר לשמור על חדר מואר כל הלילה. דמויות דיסני המצוירות על גבי התאורה הזו, יעניקו לילד את הביטחון, מכיוון שהוא ירגיש שבנוכחותם הוא לא לבד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה