שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

סורגים מתקפלים


אסף יהלומי
 
 

סורגים מתקפלים במילים עדינות, זה ללכת עם ולהרגיש בלי, וכאן להרגיש בלי הוא בעל משמעות. במקום להרגיש כלואים בתוך בית מסורג, אפשר להסיט את הסורג ולהרגיש שוב חופשיים. טוב אולי הגזמנו קצת, אבל בכל זאת מדובר בתחושה אמיתית. חוץ מזה סורגים מתקפלים הם סורגים מעוצבים בצורה ייחודית ונעימה

מה הסיפור של סורגים מתקפלים? מאוד פשוט, מדובר על סורגים שהם בצורת חלון או דלת, מתלבשים עליהם ומהווה נדבך שני.אפשר למשוך אותם במסילה ובכך למעשה הם משמשים סוג של חלון שאפשר לפתוח ולסגור. היתרונות של סורגים לבית מסוג זה הם, שניתן לפתוח ולסגור אותם בהתאם למזג האוויר, הם יוצרים עוד נדבך של הגנה ובטיחות לבית ולדייריו, לרוב הם ניתנים לסגירה במפתח, מה שיוצר עוד אלמנט של ביטחון.

אז בוודאי עולה השאלה, מדוע צריך חלון אם יש סורג? ובכן, סורגים כידוע הם בעלי פתחים שונים, הם נשאיר רק אותם בלי החלון, נפגע למעשה באלמנט הביטחון שלנו. נקודה נוספת, החלון מספק לנו לא רק הגנה אלא גם סוג של חסם אל מול עיניי הציבור, פרטיות קוראים לזה. הסורג לא נותן את זה.

יש כמה דברים שחשוב לדעת על סורגים מתקפלים. תחילה, חשוב לשים אותם בחדרים של גדולים, חדרי שינה, מטבח, סלון, לא בחדר ילדים. חס וחלילה הילד יפתח אותו או משהו דומה, וזה עלול לגרום לאי נעימות מצטברת. שנית, ניתן לשים סורגים בכל פתח בבית, מחנייה, דרך דלת הכניסה ועד החלון הכי קטן בבית.

סורגים מתקפלים נחשבים יקרים יותר בגלל החומר שלהם, הם מגוולנים, בכך נמנע מהם להחליד. זה חשוב כי אחרת תהליך הקיפול שלהם יהיה בעייתי. אגב על סורגים מתקפלים נהוג לקבל אחריות של שלוש שנים. מה לגבי המתקינים? מסגרים רבים ישמחו לעזור לכם בכך

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה