שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

עיצוב אירועים


אליחי רובין

:)

 
 

עיצוב אירוע עסקיעיצוב אירועים זה תחום שבעצם מכיל בתוכו את כל מה שצריך על מנת להרים אירוע. עיצוב אירועים מקצועי כולל את כל התיאום וההתאמה בין כלל הגורמים שמפיקים את האירוע. בעבר היה נהוג לפנות לכל הגורמים השונים בנפרד. כיום כבר פונים לחברה שמתמחה בתחום של עיצוב אירועים שתרכז עבורנו את כל האירוע.

חברת עיצוב אירועים מכירה את כל הגורמים שפועלים בתחום ויודעת להשיג חבילת שירות הגונה במחיר ומקצועית בשירות. עיצוב אירועים מקצועי זה תפעול מרוכז ומדויק של האירוע. ישנם הרבה גופים שמציעים שירות של עיצוב אירועים אבל רק מעטים באמת יודעים לבצע את העבודה בצורה מקצועית וללא רבב. העיצוב של האירוע דורש גישה אומנותית מחד וגישה כלכלית מנגד. צריך לדעת ולהכיר את ספקי השירותים השונים על מנת להתאים את הספק הנכון לאירוע הנכון.

עיצוב אירועים מקצועי

יש נישה של עיצוב אירועים שמתמקדת רק בתחום של העיצוב. עיצוב אירועים במקור מתעסק רק באפיון האירוע מבחינת ויזואלית ונושאית. כך שיש מי שמתעסק בתחום של עיצוב אירועים ולידו יש מי שמתמקד בתפעול השוטף שלהם. עיצוב אירועים למעשה דואג שיהיה קשר ברמת הקונספט בין התאורה לתפאורה ולמוזיקה.

אלא שבניגוד לתפעול והפקת אירועים, בתחום של עיצוב אירועים לא בוחרים את הספקים השונים של מכלול השירותים ולא מתאמים ביניהם. את התיאום משאירים לגורמי ההפקה  השונים. יש מעצבי אירועים שמתמחים באירועי נישה. חלקם מתמחים באירועי בוטיק קטנים ומצומצמים ויש מי שמתמחה באירועים המוניים מרובי משתתפים. עבודה בתחום לא חסרה כלל וכלל.

עיצוב אירועים מתקדם

ככל שהמודעות לתחום של עיצוב אירועים גוברת, כך גם רמת השירות המצופה. עיצוב אירועים מודרני למעשה כולל גם את התכנון של האירוע וגם את התפעול שלו. מי שבוחר לעסוק בתחום של עיצוב אירועים חייב לבלות כמה שנים ברמת השטח. שכן עיצוב אירועים לא לומדים בבתי הספר הגבוהים לעיצוב כי אם מהמפגש הבלתי אמצעי עם הלקוחות ועם הגורמים הפועלים בתחום.

על מנת להעניק שירות מקצועי של עיצוב אירועים צריך לשלוט גם בהיבט האומנותי וגם בהיבט המעשי. לדעת לשלב בין הפנטזיה של הלקוחות לבין היכולת בפועל של הספקים. המקצועיות נמדדת גם ביכולת לתמחר את השירותים השונים בצורה נכונה. שכן תמחור יקר מדי יבריח לקוחות ותמחו נמוך מדי יגרום לחוסר רווחיות וכדאיות כלכלית. רק ניסיון מעשי בשטח יכול להעניק את הידע הנדרש על מנת לעצב את האירועים ברמה מקצועית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה