שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2446
מאמרים: 7479
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

עיצוב גינה על הגג - טיפים באדיבות פסגת דן


פסגת דן
 
 

עיצוב גינה על הגג - טיפים באדיבות פסגת דן

 

אז אם אתם מברי המזל שרכשו דירת גג בפרויקט היוקרה פסגת דן, כיף לכם. אבל עכשיו המשימה היא לעצב גינה על הגג הזה, כדי שלא יתבזבז. הבשורה הטובה היא שהיום, יותר מתמיד, כמעט כל אחד יכול להיות בעלים של גינה אמיתית. התפתחויות טכנולוגיות של השנים האחרונות פותחות בפני בעלי מרפסות וגגות אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות בתכנון גינה, אפילו על מרפסת קטנה מאוד. מערכות ניקוז מתוחכמות ובדי סינון והגנה מפני נזקי שורשים הבשילו לכדי רמה כזאת שבביצוע מקצועי לא רק שאין חשש לנזק שתגרום הגינה לאיטום הגג, אלא שאדריכלים ומהנדסים רבים ממליצים לבנות גינות כאלה על מנת להאריך את חיי האיטום, וליצור למעשה בידוד דינמי מנזקי השמש, החום, הרעשים והמזהמים באוויר העירוני.

 

למה בעצם לעצב גינה על הגג שלכם בפסגת דן? חשיפה לטבע ולצמחיה הירוקה והרעננה יוצרת רוגע נפשי שלא ניתן לקבלו בתוך הבית בין הקירות המעוצבים, גינת גג מעוצבת עם צמחיה ירוקה , דק מעץ טבעי מביאה את הטבע לבית שלכם. יוצרת עבורכם פינה של טבע מרגיע שבה אתם יכולים לשבת אחרי יום עבודה עמוס במיוחד. התרשמו מהפרויקטים של מעצבי גינות שונים והחליטו מה מתאים לכם. גינות גג יכולות לשלב בריכה, אך זאת אחרי בדיקת תשתיות הביות, באיזה משקל הגג יכול לעמוד.

 

טיפ אחד חשוב הוא לבחור צמחים שלא משרישים שורשים עמוקים. אחד החסרונות בגינת גג הוא שאין לגינת הגג אזור אדמה עבה במיוחד, ולכן ניתן לשתול רק צמחים ללא שורשים כמו פרחים או צמחים שאין להם שורשים גדולים מדי כמו עצים קטנים. אתם צריכים להפנים שלא תוכלו לקבל גינת חצר גדולה בגינת גג, אז אל תנסו לכפות על גינת הגג צמחים שלא מתאימים. התייעצו עם מעצב הגינות שלכם לגבי הצמחים הכי נוחים לשתילה בגינת הגג.

 

משהו נוסף שתוכלו לעשות כדי לשדרג את הפסגה של פסגת דן -  רכשו מכלים איכותיים לערוגות הצמחים. רוב גינות הגג מעוצבות בעזרת מכלים שבתוכם שמים אדמה לשתילת הצמחייה, זאת הדרך הכי נוחה ונקייה להקים גינת גג. המכלים יעמדו באזורים שונים בגינה ויהוו חוצץ בין האדמה לרצפת המרפסת או הגג. בגלל שהמכלים מהווים חוצץ מאוד חשוב בין האדמה לרצפת הגג, אתם צריכים לתת דגש על איכות המכלים. מכלים איכותיים, בין אם זה מכלים מעץ מלא או בין אם זה מכלים ממתכת, יבטיחו עמידות לאורך זמן ושמירה על הגג שלכם נקי מאדמה.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה