שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

עיצוב הבית- מה צריך לדעת על עיצוב חדרי תינוקות וילדים?


מיכל ז

מיכל ז

 
 

יש הורים שרוצים לעצב את חדרי הילדים והתינוקות שלהם, אבל הם מבולבלים לגבי איפה מתחילים ואיפה מסיימים. יש מספר כללים שלפיהם צריך לעצב חדרי ילדים ותינוקות, ואם עושים הכל נכון אפשר להשיג חדרים עם תחושה נעימה והבית הופך להיות יותר יפה.

עיצוב חדרי תינוקות הוא חשוב כדי שהתינוק הרך יהיה באווירה נעימה על מנת שההתפתחות שלו תהיה הטובה ביותר. עיצוב חדרי תינוקות הוא דבר שאין לקחת בו סיכון, זאת לעומת עיצוב חדרי הילדים, וחדר התינוקות האידיאלי והטוב ביותר הוא זה שכולו צבעים בהירים, ועדיף בגווני הלבן, ואם רוצים אפשר להוסיף רק כמה נגיעות של צבעים שונים.

עיצוב חדרי תינוקות דורש שימת דגש לא רק על הריהוט והצבעים, אלא גם לתאורה בחדר, שמשפיעה רבות על האווירה ועל תחושת הנוחות של התינוק. מומלץ לשים וילונות ולהשתמש בנורות שמפיצות אור לבן ורך.

בכל מה הנוגע לתאורה, חדרי ילדים הם בערך אותו הדבר וגם בהם האור צריך להיות לבן, אלא שבחדרי ילדים צריך שתהיה אופציה לשנות את התאורה לפי איך שרוצים. על מנת שהילד יוכל לשנות את התאורה לרצונות אפשר לשים בחדר מתגים מסתובבים ששולטים בעוצמה של האור.

אפשר לעצב חדרי ילדים במגוון סגנונות, זאת לעומת חדרי תינוקות, ויש מגוון רחב יותר של אפשרויות לעצב אותם וצבעים לשים בהם. חדרי ילדים לא מוכרחים להיות "סטריליים" וההורים יכולים לתת לדמיון שלהם להנחות אותם.

רהיטי ילדים הם דבר שההורים לא יכולים להרשות לעצמם לעשות טעות ובעניים זה אין מקום לדמיון. רהיטי ילדים מוכרחים להיות מהאיכות הטובה ביותר, גם אם הם עולים יותר מהפשוטים. לא משנה איזה רהיט רוכשים, ההורים צריכים לבחון עד כמה הרהיטים יציבים וחזקים.

יש רהיטי ילדים שצריך לתת לילדים לבדוק בעצמם, כמו המיטות. כדי לבדוק אם המיטה נוחה, הילדים צריכים לבדוק אותה בעצמם תוך שכיבה עליה. בנוסף, אם הילדים "חרשנים", רצוי שישתתפו בקניית שולחן הכתיבה או הספרייה.

אם לא מוצאים רעיון לעיצוב חדרי תינוקות או ילדים, אפשר תמיד לקחת השראה ממגזינים ואפילו מהליכה בחנויות לעיצוב חדרים אלו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה