שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

עיצוב חדרי אמבטיה- תקציב וגודל


טלי גל
 
 

אם בעבר לא הושם דגש רב על עיצוב חדרי אמבטיה, כיום עיצוב פנים של חללי הבית כוללים גם את העיצוב של חדר זה. מאמר זה יספק לכם נקודות חשובות שישמשו אתכם בעת עיצוב חדרי אמבטיה.

 

עיצוב חדרי אמבטיה- גודל חדר האמבטיה

כל אדם מעוניין לעצב את חדר האמבטיה בביתו בצורה מרשימה, אך לא תמיד הוא לוקח בחשבון כי לא כל חדרי אמבטיה מעוצב אותו הוא ראה במגזין או באחד מתוכניות הטלביזיה העוסקות בעיצוב, ישים. עיצוב חדרי אמבטיה דורש תכנון מוקדם וקפדני כאשר הפרמטר הראשון אשר ישפיע על העיצוב יהיה גודלו של חלל החדר.

כאן חשוב לבצע מדידות מדויקות ואם אינכם בטוחים כי אתם יודעים למדוד בצורה נכונה, ההמלצה היא להזמין איש מקצוע אשר יבצע מטלה זו בשבילכם בעבור כמה עשרות שקלים. אם אתם שוללים עצה זאת משום כוונתכם לחסוך בהוצאות, כדאי שתיקחו בחשבון כי כאן מדובר בדבר קריטי.

מדידה לא מדויקת עלולה להוביל אתכם למפח נפש כאשר תגלו כי הכיור אשר בחרתם אינו משתלב כראוי באותו מיקום בו אתם מעוניינים וזאת משום שהוא גדול מדי או קטן מדי בכמה סנטימטרים, דבר התקף גם לגבי ארונות אמבטיה מעוצבים, אריחים לאמבטיה ועוד. רק לאחר שיהיו בידכם כל הנתונים המדויקים של המדידות תוכלו להמשיך לצעד הבא.

 

עיצוב חדרי אמבטיה- תקציב

תכנון עיצוב חדרי אמבטיה ורכישתם של תאורה לאמבטיה, ארונות, אמבטיות מעוצבות ופריטים נוספים מצריכים החלטה ברורה באשר לתקציב אותו אתם מייעדים למטרה זו. ברגע בו יהיו לכם המידות המדויקת של חלל זה תוכלו לתכנן אילו פריטים תרכשו לחדר אמבטיה והיכן תמקמו כל פריט.

ברגע שתדעו מהו התקציב העומד ברשותכם, תוכלו להחליט מהו אילו פריטים מיוחדים יזכו לנתח גדול יותר מהתקציב ומהם הפריטים שלגביהם תהיו מוכנים להתפשר בכל הקשור אל איכות או חומרי גלם וזאת משום שהם פחות חשובים לכם וקרוב לוודאי שהתחלופה שלהם תהיה בתדירות גבוהה.

ההחלטה על תקציב תאפשר לכם להגיע להחלטה האם אתם מעוניינים להזמין פריטים מסוימים בהתאמה אישית, לקנות פריטים בנפרד מקולקציה קיימת או לרכוש חבילת רהיטים המיועדים אל חדרי אמבטיה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה