שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

עיצוב חדרי ילדים כדי להיות מרוצים


מעיין זלי

מעיין זלי

 
 

מידי פעם אנחנו נרצה לחולל שינוי, ולעשות עיצוב חדרי ילדים. ניתן להבחין כי הריהוט הינו בסיסי של חדרי ילדים אינו משתנה. אבל בכל זאת בזכות שינוי של דברים קטנים אפשר לבצע מחדש עיצוב חדרי ילדים. אשר הילדים יאהבו המון את חדרם. זה מואד חשוב שחדרי ילדים יהיו נעימים לעין. ויהיה נעים להיות שם. כיוון שאת רוב זמנם הילדים מעבירים אצל חדרי ילדים. מסיבה זו גם כה חשוב כל כמה זמן לעשות עיצוב חדרי ילדים.

יש דרכים קטנות לשנות את חדרי הילדים, ולבצע עיצוב חדרי ילדים:

צבע – ניתן להוסיף צבע לחדר בעזרת הוספת ריהוט קטן וחדיש לחדר לדוגמא: פוף, צביעת קיר אחד בודד של החדר, כורסא, שטיח, וילונות לחדרי ילדים, החלפתם של התמונות ועוד.

1)         תמונות חדשות – ברגע שאנו נחליף את סוג התמונות, או ברגע שנחליף את התמונות הישנות בחדשות. במקום לשים תמונות ילדותיות נשים תמונות בוגרות יותר וכמובן עדכניות יותר.

2)         טפטים – כאשר יש לנו טפט בחדר שהוא שם כבר כמה שנים ולכן הוא כבר ילדותי אנו יכולים בקלות להחליפו ולשים חדש וכך החדר ייראה כי הוא שודרג באופן רציני.

3)         וילונות לחדרי ילדים – יש לבחור וילונות לחדרי ילדים, שהם מתאימים לגילו של הילד. וילונות חדרי ילדים מראים איזו האווירה המשודרת בחדר. וילונות חדרי ילדים לתינוקות או לילדים ממש קטנים אשר הוא יהיה עם קשקושים רבים. לעומת וילונות חדרי ילדים שהם חלקים עם בד ניטראלי אשר הם הרבה יותר מתאימים לילדים שהם בוגרים.

4)         אהילים – הכנסת אהיל לחדר משדר אווירה נעימה ונוחה אהיל ישר מעניק הרגשה של שלווה ורוגע ברגע שיש אהיל הוא אכן יכול לשמש אפילו בתור מנורת לילה.

5)         שטיח – שטיח אצל חדרי ילדים, מאוד תורם לנושא של עיצוב חדרי ילדים. שטיח אשר הינו בצורה  פרחים או פסים השטיח מהווה אלמנט אשר הוא מקשר אל הריהוט הקיים בחדר של הילדים.6)   מראה – ניתן להוסיף אל חדרי ילדים מראות, מקום להתאפשר אשר בזכותה ניתן בקלות להבחין כי החדר מעוצב לבנות ולא לבנים.

ניתן לראות כי גם שינוי קטן שעושים אצל חדרי ילדים, עושה עיצוב מדהים ומשנה את כל צורתו של החדר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה