שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

עיצוב חדרים – חדרי תינוקות וילדים


מיכל ז

מיכל ז

 
 

כל אחד מאיתנו צריך חדר שינה שישרה עלינו רוגע, משום שהחדר שלנו הוא הפינה האישית שלנו אליה אנחנו הולכים בסוף היום התזזיתי. למרות שתינוקות לא חווים ימים ארוכים ומפרכים שבסופם הם רוצים לחזור לחדר מפנק, הם צריכים חדר שבו העיצוב יגרום לתחושה של שלווה. על כן, כאשר מעצבים חדרי תינוקות ישנם מספר עקרונות בסיסיים. גם בעיצוב חדרי ילדים יש להקדיש מחשבה רבה, אך מוטיב האווירה השלווה בחדר הוא פחות חשוב וניתן "לצאת מהקופסא".

תחום עיצוב חדרי תינוקות הוא חשוב ורחב. חשוב לעצב חדרי תינוקות בקפידה, ולא לחינם יש אנשים שלמדו אותו ומייעצים להורים או להורים לעתיד. עיצוב חדרי תינוקות יכול להיות פרויקט שבני הזוג יכולים לעשות יחד וכך לבלות זמן איכות לפני שהתינוק מגיח לעולם.

אם כן, הדבר הכי חשוב שצריך להתייחס אליו בעת עיצוב חדרי תינוקות הוא המוטיב של השלווה ואפשר לראות מוטיב זה בכל חדר תינוקות. כל מי שיצא לו לראות כמה חדרי תינוקות יודע שמוטיב זה ניתן להשיג בעזרת ריהוט מינימלי וצבע קירות מאוד בהיר. מאז ומעולם, רוב ההורים אוהבים להתאים את צבע הקירות למין הוולד. אם יש בן הקירות יהיו בצבע כחול ובמידה ויש בת הם יהיו ורודים. כדי שתהיה אווירה שלווה בחדר הצבעים חייבים להיות בהירים מאוד. הצבע השולט יכול להיות זה שמזוהה עם כל אחד מהמינים ולו להוסיף נגיעות של צבע לבן ואפשר ההיפך.

עיצוב חדרי תינוקות הוא לא כמו עיצוב חדרי ילדים מסיבה עיקרית אחת: חדרי תינוקות צריכים להיות נעימים לעין העדינה של התינוק ולהשרות שלווה מוחלטת, ולעומת זאת חדרי ילדים יכולים להיות "רועשים" יותר. בחדר הילדים ניתן לשמור בכל זאת על תיאום בין הצבע השולט למין של הילדים, אבל אפשר להשתמש בגוונים כהים יותר ואף לצבוע את הקירות בצבעים ממשפחה אחרת, כמו סגול, צהוב, כתום ועוד.

מטלת רכישת הרהיטים לחדר הילדים היא קשה יותר מזו של חדרי תינוקות בגלל כמות הרהיטים שצריך הילד. בזמן שהתינוק מסתפק שידה קטנה, שולחן החתלה ולול ילדים צריכים הרבה דברים, כמו ספריה  שיעורי בית, מיטה גדולה, ארון בגדים וכדומה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה