שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

עיצוב מטבחים


אקרמן מטבח
 
 

עיצוב מטבחים כחלק משגרת היומיום שלנו איננו דבר קשה ובלתי אפשרי, פשוט צריך להקשיב, להקשיב לקווי העיצוב, להקשיב לחוקים, להקשיב לאקרמן מטבחים. נסביר ונתאים למענכם את התאורה הגדלים ושאר הפרמטרים שבעיצוב מטבחים מודרני על פי הקטלוגים החדשים.

עצבו מטבחים בעצמכם

עיצוב מטבחים עצמאי הינו תהליך, לא ארוך ולא קשה אך תהליך המצריך השקעה כמו כל תהליך ושלב בחיים. הכלל הבסיסי ביותר שבעיצוב הוא התאמת הגוונים אחד לשני, התאמתם לאיזור בבית\ ולמה שנרצה לשדר בעיצוב המטבח. כך למשל מטבחים הינם איזורים חמים ויומיומיים בבית הישראלי, לכן גוונים קרים כמו כחול ישדרו איזור מעט פחות נוח, אינני אומר כי אסור או לא מומלץ לעצב עם כחול אני פשוט מקנה נקודה למחשבה על עיצוב מטבחים וכיצד הוא משתלב עם מה שנרצה לשדר.

תאורת מטבחים - לפי הקטלוג

תאורה היא נושא כל כך עמוד ומלא דעות מגוונות המלצות סותרות ועיצובי מטבחים שונים אך את כולם מנחה קו אחד, והוא שהתאורה צריכה להיות ממוקמת במקום אשר תאפשר נוחות לטבח ולעובד, ומרחב מואר לסועד. אם נעמיק מעט בפילוסופיה אז נוכל לאמר כי יש מטבחים מעוצבים שהרבה יותר מושקעים בפן זה, שהרי תאורה מרחיבה מקומות צרים ונותנת עומק ועובדת היטב גם בכיוון ההפוך.

מה קיים בימינו בשווקים?

תוכלו למצוא כל כך הרבה אפשרויות לרכישת מטבחים היום שפשוט לא אוכל למנות אותן כאן אחת אחת. בכל זאת, ככלל אצבע נגריות יהיו מעט יותר זולות אך לא תמיד יותר משתלמות. מה שאני אומר וממליץ הוא דבר מאוד פשוט, והוא לבדוק מבין מטבחים כאלו ואחרים אותם אתם רואים ומתכוונים לרכוש איזה מטבח ישתלם לכם, במקרה וזו נגרייה לחפש עליה המלצות, ובהחלט ללכת ללקוחות שלה ולבדוק, לא נרצה לגלות שרכשנו מטבחים מנגרייה זולה שהעץ בארונות המטבח מתפוצץ, סדקים ופירזול חלוד.

סקר המטבחים 2010

אנחנו בחברת אקרמן שיווק מטבחים ערכנו סקר עד לפני מספר חודשים, יצאנו החוצה במטרה לבחון ולבדוק מטבחים אצל החברות הגדולות לעות מטבחים בדגמים מאוד דומים אצל נגריות המטבחים הקטנות. מה שגילינו היה מאוד מפתיע, כשם שתוכלו למצוא מטבחים ברמה הגבוה ובמחיר הזול אצל נגריית מטבחים כלשהי כך תוכלו למצוא מטבחים עם פאשלות אצל החברות הגדולות.

בקיצור, לא הכל ורוד, חברות מטבחים גדולות לא תמיד יתנו מטבחים ברמה יותר גבוה מכל נגרייה ביתית, ומינגד גם לא תמיד יהיו הרבה יותר זולים ממנה או משתלמים, המסקנה היא לבדוק עסק עסק לגופו, ובשביל זה אנחנו כאן, מטבחים אצלינו זו ההתמחות, אנחנו לא נמכור לכם אלא נביא אליכם את החברות והנגריות המובילות אתם תבחרו ממה שנראה לכם, תשאירו פרטים ותקבלו הצעות מחיר לכל מטבח שתבחרו, תוכלו להיעזר במאמרים מקצועיים באתר של אקרמן מטבחים מומחים יסבירו וימליצו למענכם.

אקרמן מטבחים, תחליט בעצמך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה