שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

עיצוב עסקים – למי פונים?


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

עיצוב עסקים הוא החלטה בנוגע לנושאים רבים הקשורים אל עיצוב פנים העסק. כחלק מההחלטות, אנו נדרשים לבחור צבעים אשר יאפיינו את העסק בצורה הטובה ביותר וישדרו את המסר הנכון שאותו אנו מעוניינים ליצור עבור כל מי שמגיע אל המשרד.

 

עיצוב עסקים – חשיבות הצבעים

עיצוב עסקים כולל בתוכו גם בחירה בגוונים בהם ייצבעו קירות העסק, צבע הרהיטים והעיצוב הכללי של העסק כולו. לצבעים יש יכולת להשפיע באופן משמעותי על מצב הרוח של אנשים ולכן נרצה להשרות מצב רוח חיובי אצל הלקוחות ועובדי החברה. במשרד של עורך דין למשל חשוב מאוד שנבחר בגוונים כמו חום על מנת לשוות מראה מכובד לעסק ולא גוונים של ורוד או כל צבע אחר שישדר חוסר רצינות ללקוחות.

 

עיצוב עסקים – איך לשלב צבעים בצורה הנכונה?

כאשר אנו ניגשים למלאכת עיצוב פנים של עסק או עיצוב משרד חשוב מאוד שנקפיד שלא רק נבחר צבעים מתאימים אלא גם ניצור שילוב נכון בין הצבעים. עיצוב עסקים מחייב אותנו להסתכל על התמונה הגדולה והשלמה שהיא כל המשרד ולא רק להתחשב באיזה צבע עבור משרד מסוים בחברה. כאשר נבחר למשל לצבוע משרד בגוונים של סגול, ירוק או כל צבע אחר, חשוב מאוד שנדאג לשלב אותם עם צבעי רקע מתאימים. עיצוב פנים הוא לדאוג למראה הכללי של כל העסק כך שנעביר את המסר הנכון ללקוחות.

 

עיצוב עסקים – באיזה צבעים לבחור?

כאשר אנו מתכוונים לבצע עיצוב עסקים, עיצוב משרד או עיצוב פנים, אנו חייבים להשקיע זמן ולבחור בצבעים הנכונים. ישנו מגוון רחב של צבעים מהם ניתן לבחור עבור העסק שלנו אך חשוב מאוד להקפיד על צבע שישדר את המסר הנכון של החברה. ישנם צבעים יותר מקובלים ופחות מקובלים לשימוש כאשר עוסקים בתחום של עיצוב עסקים כאשר לרוב ישנם מספר צבעים המתאימים עבור כל סוג של עסק. להלן סוגי העסקים והצבעים המתאימים להם:

עיצוב עסקים – היי-טק: כאשר עוסקים בתחום של עיצוב עסקים או עיצוב פנים של משרדי היי-טק, מאוד מומלץ לעשות שימוש בגוונים של כחול או אפור. ישנם משרדים אשר יבחרו גם לשלב גוונים של ירוק כהה ואפילו נגיעות קטנות של גווני סגול ואדום. עיצוב עסקים – קוסמטיקה: עיצוב עסקים של קוסמטיקה או בריאות לרוב יהיו בגוונים של כחול, צהוב בהיר או להן. אלה תמיד משדרים תחושה של ניקיון ומשרים תחושה רגועה ושלווה על השורים במקום. עיצוב עסקים – מזון: בעסקים אלה לרוב ישתמשו בגוונים של כתום, אדום או ירוק כיוון שאלה נבדקו ונמצאו כצבעים שמעוררים תאבון. במקומות אלה לא תמצאו שימוש בגוונים של סגול כהה או כחול שידועים כמדכאי תאבון.
 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה