שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

עיצובי גבס 2012


mata rotze
 
 
שיפוצים ונהנים - כך תעברו זאת בשלום

כשעולה דיבור לגבי עבודות שיפוצים, פתאום יש לנו אינספור תירוצים שונים; "שיפוץ זה דבר יקר", "אנחנו גרים בדירה שכורה", "זה מלכלך" ועוד. אולם, למרות כל אותם התירוצים, מי לא רוצה להתגורר במקום מסודר? בין אם מדובר בשיפוץ אסתטי ובין אם בשיפוצים רציניים, אם יש אפשרות לבצע עבודת שיפוץ - עדיף שלא לגרור את השלב הזה.

כל הטיפים החשובים לשיפוץ בבית:

שיפוץ, קטן או גדול, זה לא דבר של כמה דקות. עליכם לחפש אנשי מקצוע לצורך העבודה, לפנות את האזור המיועד לשיפוץ, להתמודד עם רעש, לכלוך ובלאגן ועוד לא התחלנו לדבר על מחירי העבודות. הנה רשימת טיפים טובים שיוכלו לסייע לכם:

עבודת גבס

לבחור את האנשים הנכונים - האיש שייבחר לעבודה יחליט איך תיראה רמת העבודה. לעולם אין להתפשר על קבלנים ללא רזומה, הקפידו לבחון אם יש לאנשי מקצוע אלה ניסיון עשיר בעבודות השיפוץ שהינכם מעוניינים שהם יבצעו בדירתכם ואל תתעצלו לחפש חוות דעת והמלצות, באינטרנט או באמצעות קרובי משפחה, בנוגע לרמת העבודה.

לפנות זמן - שלב השיפוצים זה בלאגן לא קטן, לכן צריך לבחור בתקופה רגועה עבורכם. הרעש והבלגן בדירה אינם עניין של מה בכך, אבל זהו שלב בלתי נמנע בכל שיפוץ. בחירה בתקופה רגועה זאת האופציה הטובה ביותר להקל על העניין.

סכמו מראש על המחיר - כשמדובר על עלויות כדאי שלא יהיו הפתעות בלתי נעימות. החליטו מראש עם האדם ששכרתם בנוגע לעלות וקבעו כמה העניין אמור לעלות. דבר נוסף, חשוב מאוד לדבר על הדד-ליין לפרויקט ועל עלויות של החריגה ממנו.

חשוב להתייעץ עם מומחים - אם מדובר על שיפוץ בקנה מידה גדול, יש לבדוק עם מי שאמון על הפרויקט לגבי ההשלכות העתידיות של עבודת השיפוץ. יש מקרים בהם, במיוחד אם מדובר בתשתית עתיקה, יש צורך בהכנת השטח.

מעוניינים להתחיל לשפץ??

כל הכבוד! אם כעת אתם מוכנים להתחיל בשיפוץ - כנסו לעמוד, עוד מס' שבועות תוכלו להנות מדירה משופצת. השתמשו בעצות שניתנו כאן, בחנו היטב שהינכם בוחרים באנשים המתאימים ואל תתפשרו על איכות העובדים, ותראו איך העניין הופך לדבר פשוט בהרבה. בהצלחה!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה