שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

על נגריות ונגרים רהיטים ומטבחים


רותם יונה

רותם יונה - יועץ שיווקי באינטרנט

 
 

נגרים מספקים בימנו מגוון רחב בדבר שירותים ומוצרי צריכה, החל מפרוייקטים גדולים כמו מטבחים שלמים או אולי ריצוף בעץ וכן בפעילות עיצוב ואומנות זעירות. בפסקאות המתקדמות יותר נדבר על כמה מאותם שירותים ששייים לנגרים, המחירים בדבר כאלו השירותים, כל מה ש מומלץלבדוק עוד בטרם שרוכשים אי אילו פרוייקטים מעין אלה, ועוד.

שולחנות ופינות אוכל 

פה אנחנו מדברים למעשה על סט של משאבים אחרים (מדי פעם השולחן וכיסאות מיוחדים). מפני שכך, הפעילות מורכבת הרבה יותר, ועשוייה לעלות בין 7-30 אלף ש"ח, שוב פעם, תלוי בגורמים הרבים שציינו כאן אודות הפקת הארונות. נגרים שונים חושבים במחשבות דקורטיביות אלו ואחרות, וחשוב מכך, נגרים רבים מתמחים בשיטות יצור אחרות. כי שבמצב אודות כיסאות יכול להיות ותחשקו להוסיף עבודת ריפוד, חשוב מאוד לברר שאותם נגרים שרציתם לביצוע פרוייקט העץ, בעלי וותק כך גם בפרוייקט ריפוד, ובמקרה הנגדי לשגר אחר הריפוד בעל ידע.

יחד עם זה בדקו שבנגריה קיימת התשתית המתקדמת לעשיית פרוייקט ריפוד באופן מיטבית, ממש בלי נזק לחלקי העץ או לחילופין הבד עצמו. יש צורך להחכים ששולחנות, בייחוד שולחנות מזון, גלויים להרבה לחצים רבים. מסיבה זה נכון במיוחד לשקול כיסוי זכוכית גם על השולחן, כדי לשמור על העץ, יסוד אמיתי ורגיש, מפני נזקים שונים, בייחוד כתמי חום (בשל מהנחת כלים חמימים ממש גם על השולחן) או לחילופין כתמים שלחומצה (במיוחד מלח לימון). 

ארונות 


רק אחד מסוגי ההזמנות השכיחים במיוחד. נגרים יוכלו ליצור תוצאה הרבה יותר מעולה ונכונה ספציפיתמכל יצור רב (אפילו בבדיקה אל מול לארונות מודולריים בדבר חברות רהיטים לדוגמת "איקאה" או לחילופין "אייס קנה ובנה") מה שללא ספק יכול להוות יתרון מרכזי בשעה ש מדובר גם על חדרים מוגבלים וניצול באופן מרבי מטעם האיזור הנבחן לרשותכם בשיטה אסטטית ומתאימה דקורטיבית. ייצור ארון טוב ביותר (250X40X200) עולה שבין 6-25 אלף אם אנחנו מדברים על פעולת נגרים  אישית. הגורם לשינוי הממשי בעלויות נעוץ בראש ובראשונה בדגם המוצרים (בניה מסוג עץ שופע תתומחר פי שתים ממקבילות מוכנות מראש דוגמת עץ שבבים או לחילופין עץ סנדביץ'), ופחות מכך בכמות הפעילות, הקושי, והדרישה ששייכים לאלה נגרים.

הסכם עבודה כזה מקיף בתוכו גם ארגון פרטני בשיתוף עם הלקוחות, העדפת הצבע, ובקשות מיוחדות כגון דלתות זכוכית, פרזול וכולי. נחוץ הכי הרבה לאשר פרק זמן אספקה, ולהגיד אחריו בפירוש בתנאי הרכישה. יחד עם זאת נכון להתנות לא פחות חלק מן הערך בהשלמת האספקה. לבסוף, התעקשו לקבל אסמכתת יצרן לפחות שנה אחת אחרי ההפקה. העלות אמורה להתייחס ליצור לחלוטין, אמנם מדי פעם היא אינה באה עם עלות הסעה והרכבה (300-500 ש"ח נלווים), יותר בעל איכות ושווה לכל נפש מאשר אצל חברות רהיטים  גדולות. 

קיים כמובן את כל המקצוע השייך ל נגריות מטבחים  הפכו למומחיות בפני עצמה, במיוחד מחמת העניין שהתקנת מטבחים זו בניית הנגרות המותאמת ספציפית המקובלת מבין כולן בישראל. נגריות מטבחים יבקשו בדבר עבודתן אלפים רבים ועד לעשרות אלפי ש"ח, תלוי בגודל המטבח ובזן העץ. 

דלתות


אפי' שהעניין זכה לפופולאריות נמוכה במדינה, נגרים בהזמנה ספציפית בדרך כלל פתרון מקיף ליצירת דלת (כניסה או לחילופין פנימית) יוצאת דופן ודקורטיבית. סכום הביצוע, שכולל לרוב יצור הדלת עצמה או שמא הדבקה על אותה דלת משוריינת (בהתרחשות ששייכת ל דלתות כניסה) משתנה בין 2-5 אלף ש"ח, והתשובה העיצובית ללא ספק שווה כל גרוש מאותה ההשקעה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה