שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2499
מאמרים: 7543
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

פרזול ותיקון לבית ולעסק – משנה זהירות בכל פעולה


חירות

חירות מסגריה תעשיות

 
 

 

לא פעם אנו רואים תוצאותיה של עבודה חובבנית בתחום הפרזול והשיפוצים בבית. עבודה חובבנית זו, יכולה לא רק ליצור מראה לא אסטטי אלא להיות בבחינת סיכון בטיחותי לסביבה ולדיירי המבנה כמו התקנת מעקות, פירוק אסבסט והתקנת מדרגות.

התקנת מעקות – ליציבות המושלמת

מעקות בחדרי מדרגות לולייניות ומדרגות מסוגיות שונים הם אחד הפרמטרים החשובים ביותר בתחום בטיחות הדיירים ובטיחות המשפחה במקרים השונים, מקרי החלקה איבוד שיווי המשקל ועוד. מכך יוצא כי המעקה הוא הגורם האחרון המפריד ביננו לבין סכנת חיים וסכנת חבלה גופנית ממשית. התקנה לא מקצועית של מעקה מכל סוג עשוי לסכן והפחית את רמת הבטיחות. פרמטר זה חשוב עד כדי כך שנוספה לו תקינה מסודרת על פי תו התקן הישראלית לבנייני מגורים ודירות פרטיות. זאת ועוד, עסקים אשר אינם כוללי מעקות על פי תו התקן נחשבים כלא תקניים ועשויים להסגר עקב נזק לעובדים ולמבקרים בין אם מדובר במדרגות שהם מדרגות לולייניות וכאלה שלא.

במיוחד בתחום מדרגות לולייניות המתעקלות חשיבות מעקות הבטיחות היא קריטית במיוחד

עקרונות הזהירות בעת פירוק אסבסט

האסבסט הוא חומר בנייה זול במיוחד אשר שימש בעיקר בשנות החמישים לבניית גגות ובניית מחסנים במעברות, מוסדות ובסיסים צבאיים. כאמור, השימוש הנפוץ כל כך באסבסט היה מעצם היותו זול כל כך. עם גילוי החומרים המסרטנים שבו בעת נפילה, שבירה או פירוק אסבסט. על פירוק האסבסט להתבצע במשנה זהירות לאור הסיבות הנ"ל. לפני תחילת העבודה יש ללבוש ציוד מגן ומסיכה מיוחדת האטומה לחדירת החומרים של האסבסט אל דרכי הנשימה ולהרחיק אנשים מאזור פרוק אסבסט. חשוב מאוד שהחברה ו/או איש המקצוע המבצע את פירוק האסבסט יהיו מקצועיים ובעלי ביטוח ואחריות על ביצוע העבודה מאחר שההשלכות עשויות להיות הרסניות מבחינה בריאותית. 

שערים לאבטחה ובטיחות

תיקון שערים היא פעולה הדורשת מקצועיות רבה וידע בשילוב האסטטיות ומראה השער עם המענה הבטיחותי הנדרש לסוג המבנה. ניתן למצוא אנשי מקצוע שונים בתחום התקנת השערים במחירים מגוונים, אך לא פחות חשוב לבחון את טיב השירות, העמידה בזמנים, איכות השער והאחריות לאחר ביצוע התקנת שערים על ידי אותה חברה בדיקת אפשרות תיקון שערים. ישנן חברות המבצעות תיקון שערים עבור שערים שלא הם התקינו והעובדה שהתקנתם שערים אצל חברה אחת אינה אומרת בהכרח כי התחייבתם לקבל או לצרוך שירותי תיקון שערים באותה חברה.

 

גם אם שירותי תיקון שערים באותה חברה טוב ונוח, אף פעם לא יזיק לבחון חברות אחרות מבחינת שירות ומחירים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה