שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

פתרונות אחסון קלאסיים לבית - רווח לכם ורווח למשפחה!


יניב ש
 
 

יש פעמים שמתחשק לנו פשוט לתכנן את כל הבית מחדש. זה קורה ללא מעט מאיתנו, שלפעמים מאד בא להם לשנות את הנוף היומיומי שלהם, לפעמים פתאום הם נכנסים לאיזה תחושה כי הם ממש רוצים לשנות את עיצוב הבית, ומחליטים להיפטר או לרכוש רהיטים או חפצי נוי חדשים לחלוטין. יתרה מכך, כיום בתרבות המערבית המודרנית כל נושא העיצוב תופס תאוצה של ממש, ומחביא בתוכו סמלים רבים כמו סמלי סטאטוס, מעמד חברתי, סמלי יוקרה כאלה ואחרים וכדומה. כמו כן, ישנן גם תורות שלמות אשר עוסקות באופן בו חדרים מסוימים צריכים להיות מעוצבים, כמו למשל בתורת הפאנג-שוואי, אשר בתוכה טמונים סודות עיצובים המובילים לבריאות והצלחה. גם ברמה הפסיכולוגית ישנן עצות ברורות כיצד לעצב חדרי ילדים, עם כללים של עשה ואל תעשה.

פעמים רבות קיימים פתרונות אחסון אשר יכולים לספק לנו את היכולת לשנות בכל פעם את עיצוב ותכנון הבית. למשל, ניתן לרכוש לחלל המבוקש פתרון אחסון סטנדרטי לכאורה כגון מדפים אשר יכולים להיות מודולאריים ובכך לאפשר לנו לשנות את הבית לפי הגחמות או הצרכים שלנו מפעם לפעם. באופן זה, נוכל גם לדעת שאנו מספקים את היכולת לתכנן מחדש גם בפעם הבאה שנזדקק לכך או שנחפוץ בכל גם אין סיבה ממשית. כאמור, לא תמיד ישנו צורך ממשי לשנות את תכנון החלל. לעיתים, הצורך העיקרי הוא פשוטו כמשמעו הצורך לשנות, לגוון את הסביבה ואת האווירה השרויה בה. הדבר נכון לא פחות גם במקרה בו הפתרון המבוקש הינו לבית עסק כמו למשל מדפים למחסן שגם כן יכולים ואף מומלץ מאד שהם יהיו מודולאריים ויוכלו להשתנות מעת לעת, בהתאם לצרכים של בית העסק ולעיסוקו. היכולת לשנות את התכנון והעיצוב מעת לעת משפיעה מאד על בית העסק, שכן הוא אינו מחויב להגביל את עצמו לסחורה עימה הוא עוסק כעת, ויכול להרשות לעצמו להתעניין גם במסחר בתכולות נוספות. באופן זה, התכנון משרת את מטרות בית העסק ולא בית העסק משרת את האופן בו החלל בנוי.

כאשר מתכננים מחדש חלל מגורים בכדי לשרת את העיצוב והאסתטיקה של הבית, ישנם מספר פתרונות אשר יסייעו לכם בחסכון. למשל, באם תחליטו להסתמך על מערכת אחסון אשר הינה פשוטה כמשמעה מדפים תוכלו לרכוש כאלו העשויים מחומר הניתן לצביעה ובכך מפעם לפעם לשנות ולעצב מחדש את חפצי הנוי שמונחים על גביהם, וכן לצבוע מחדש בכל פעם את פתרון האחסון. תורות העיצוב אשר טומנות בחובן לטענתן את המתכון להצלחה משפיעות לא רק על אלו המקימים לעצמם חלל מגורים פרטי אלא גם על בתי עסק, קטנים כגדולים, אשר מאמצים לעצמם שיטות כאלו או אחרות. חשוב לדעת כי גם בפתרונות אחסון מאד פשוטים ולכאורה בנאליים דוגמת מדפים למחסן ישנם חוקים שונים על פי כל תורת עיצוב לכשעצמה אשר יקנו לכם את המתכון להצלחה על פי כל תורה. מיקום מערכות האחסון והכיוון אליו הן מופנות משפיע גם הוא במקרים רבות על הסיכוי להצליח, על כן קריאה מעמיקה תוביל אתכם להבין כי ניתן לשנות את הדברים הקיימים, ולאו דווקא לרכוש ציוד חדש.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה