שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

ריהוט משרדי


אלי תכלת

אלי 

 
 

 

כשמדובר בפתיחת עסק, מדובר בתעסוקה ובתכנונים רבים. בעלי עסקים רבים נוטים לתכנן היטב את הנושא הפיננסי ואופן ההתנהלות במשרד, ושוכחים בכלל מתכנון המשרד עצמו.

אם מדובר בעסק שמידי יום מבקרים בו לקוחות, הדגש על עיצוב המשרד גדול עוד יותר. כבעל העסק, אתה תדאג להעסיק עובדים איכותיים ומקצוענים שיעבדו על הצד הטוב ביותר. כמובן שתרצו שיהיה לחברה שם טוב. השם הטוב של החברה תלוי בשני גורמים: בעובדים ובלקוחות. נתחיל עם העובדים. העובדים הם אלה שמכירים את העסק הכי קרוב ויודעים בדיוק איך הוא מתנהל. עובדים שיתלוננו ממשרד ישן ולא נוח, מריהוט משרדי לא איכותי שמזיק לגב, ממחשבים ישנים ובכלל מטכנולוגיה לא מעודכנת, מחוסר שמירה על אסתטיקה ועל היגיינה- הם אלה שיתנו שם לא טוב לעסק שלכם. השמועות מהעובדים יכולות להגיע בקלות ללקוחות קיימים או פוטנציאלים. מה שיקרה הוא שהלקוחות הקיימים יהיו קיימים בסיכון ואולי ירצו לבטל את העסקה, והלקוחות הפוטנציאלים יחשבו שנית לפני שיסגרו איתכם עסקה. שמירה על משרד מעוצב היטב ואסתטי ועל שביעות רצון העובדים יכולה לתרום לכם רבות בתור חברה.

 

כשלקוחות נכנסים אלכם למשרד, המקום הראשון בו הם יבקרו הוא בלובי או בקבלה. פקידה/פקיד חייכנית יעלו במהרה חיוך על פני הלקוח. לקוח שיראה עמדת קבלה מבולגנת עם שולחן מתפרק, יקבל רושם לא טוב ואולי אפילו לא נכון על החברה. לעומת זאת, לקוח שיראה פקיד היושבת על כיסא גדול ומרשים שנראה נוח, יקבל רושם כי לחברה יש כסף רב והיא משקיעה בעובדים. המחשבה הבאה היא שחוץ מהשקעה בעובדים יש גם השקעה בלקוחות. אותם לקוחות שישמחו לראות עמדת קבלה מרשימה, יתרשמו עוד יותר כשבפגישה איתכם ישבו על כיסאות איכותיים ונוחים. לקוח שיתיישב בכיסא לא נוח, לא יישאר למשך כל הפגישה עקב חוסר נוחות. זוהי דוגמה נוספת למצב בו ריהוט משרדי בעל השפעה רבה על העסק שלכם.

 

משרד מכובד יעניק לכם רושם ראשוני של עסק מכובד. עסק המטפל בכל נושא ועסק מקצועי ובעל ניסיון. חוץ מהשקעה כספית בציוד איכותי, חשוב שתהיה התאמה. בעלי עסק רבים בוחרים לשכור אדריכל שידע לעצב את המשרד באופן הנכון ביותר. עיצוב שונה יעביר מסר שונה ללקוחות. אם אתם חברה צעירה המתעסקת בטכנולוגיה, תרצו להעביר מסר של עסק צעיר. בתחום הטכנולוגיה המראה הצעיר מראה על חדשנות ועל התפתחות. ידוע שהטכנולוגיה מתחדשת כל הזמן, ולכן חשוב שיובהר לקהל הלקוחות שאתם כאלה בעצמכם. ריהוט משרדיצבעוני יכול לתרום רבות להרגשה של מקום צעיר.

גם נושא זה חשוב ומשמעותי ביותר בעסק שלכם, אל תדלגו על שום פרט.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה