שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

רכישת קמין - האם יש זמן נכון


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

יש מקצועות שהם תלויים בעונות השנה, מתקין מזגנים מחכה לקיץ , המציל  וודאי יודע שבחורף יש פחות אנשים בים, מוכרים בחנויות בגדים יודעים שאת הצעיפים יש לשמור לעונת החורף, בדומה לאותם מקצועות גם התקנת קמין נתפס כמקצוע חורפי, הרי ביום קיץ חם לא נשתמש בגוף חימום. למרות השתייכות הקמין לעונה החורפית  אפשר למצוא קמינים בחנויות במשך כל השנה. אין ספק שלאדם יש רצון לרכוש קמין ביום חורף מאשר ביום שרב מעיק.

זה טבעי לחלוטין, שחם בחוץ אנחנו לא מרגישים צורך להתעטף במעיל, כשקר בחוץ. אין לנו שום חשק ללבוש בגד ים, כך בכל הקשור לרכישת  קמין. נשאלת השאלה , היא האם זה נכון? האם נכון לחכות עם רכישת הקמין לחורף? התשובה היא לא. קמינים מיובאים מארצות הברית ומאירופה, כדאי לא להתמהמה, להקדים, ולרכוש קמין לפני ימי החורף הקרים. רכישה מוקדמת של קמין, תבטיח לכם קבלה של דגם רצוי, והתקנה בזמן, כמו שמתכננים את מיקום הסלון בבית ,כך יש לתכנן את מיקום הקמין מראש.התקנה והזמנה בזמן של הקמין תבטיח לכם חורף חם ושקט לכן יש להיערך לתוספת החדשה בבית  בהתאם.

כדאי, לבצע את ההתקנה דווקא בימי הקיץ, בעונת הקיץ, אין רטיבות וניתן לבצע איטום יסודי סביב הארובה. עם החלטתם, להתקין קמין בחורף, יש לשים לב שהאיטום מבוצע כראוי עם חומרים המיועדים לאיטום. הקפדה על כך תחסוך לכם התעסקות מיותרת ותמנע נזילות ועוגמת נפש.

כיום הקמין לא משמש רק כגוף חימום , אלא גם כרהיט מעוצב, המשפיע על האווירה בבית, ולמעשה משלים את המראה של הבית.קמין הוא אביזר אופנה לכל דבר ויכול להשתלב נפלא בביתכם ,קמין מקנה לבית סטייל אירופאי וחדשני כזה שיעניק לבית שלכם את התוספת הדרושה.

אפשר למצוא את הקמין בכמה גרסאות: יחידה עצמאית עומדת בפני עצמה, או לחלופין, בתוך פלח קטן  בקיר סביבו נהוג לצפות בלבנים . קמינים באים  בעיצובים וצורות  שונות ומגוונות, העונים על דרישות המעצבים ומאפשרים

למעצבים והאדריכלים להיות מעודכנים ולהיכנס לעולם חדש בו קיימים אין סוף אפשרויות ,צריך רק לבחור.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה