שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

שדרוג לעסק על ידי מכונות קפה למשרד


אריאל
 
 

מכונת קפה משפרת את התדמית

מכונות קפה למשרד הופכות להיות חלק בלתי נפרד ממשרדים רבים. בעבר רק חברות הייטק יוקרתיות היו מפנקות את עצמן במכונת קפה, היום חברות ומשרדים נוספים מתחומי ייצור אחרים דואגים להצטייד בהן. מכונת קפה למשרד בהחלט משפרת את התדמית של החברה הן בעיני עובדיה והן בעיני לקוחות קיימים או פוטנציאלים אשר פוקדים את המקום. במיוחד בחברות אשר בהן קבלת קהל היא חלק מהשגרה, שתיית קפה משובח על ידי הלקוח הממתין למתן שירות תתן לו תחושה טובה, תחושה של התחשבות בלקוחות כמו גם בעובדים, תחושה כי מדובר על חברה רצינית. כך, הפגישה בין הלקוח לנציג החברה תהיה נעימה ובאווירה רגועה יותר.

 

מכונת קפה לעיצוב

בעבר, מכונות קפה למשרד היו בעלות מראה מסורבל ונראו מסובכות להפעלה. מאז התחום התפתח מאוד ומראה מכונות הקפה עבר שינוי רציני. היום מדובר על מכונות קטנות המתאימות גם למשרדים בעלי מטבחון ושיש מצומצמים. המכונה מעוצבת בצורה יפה ונותנת צבעוניות וגם אווירה ביתית ומפנקת למשרד. המכונות פשוטות לתחזוקה ולניקוי. אין להשוות בין מכונה המשמשת בתי קפה שצריכים לספק כוסות קפה באפן אינטנסיבי לבין מכונות קפה למשרד שאינן צריכות לספק כוסות קפה בזו אחר זו.

 

שיפור עירנות העובדים והגברת נוכחות

לקפה ישנן סגולות בריאותיות כל עוד לא שותים אותו בהגזמה. בנוסף, ועל כך אין כל עוררין, קפה עוזר לשפר את העירנות בעזרת הקפאין שבו. מכונות קפה למשרד מאפשרות לעובדים להכין לעצמם כוס קפה טוב בדיוק כפי שהם אוהבים כל אימת שהם מרגישים שהעייפות מתחילה להשתלט עליהם. זמינותו ונגישותו של קפה טוב, בין אם זהו אספרסו או קפה הפוך מפחיתה את יציאתם של העובדים מן המשרד לצורך הפסקה בבית הקפה שמחוץ לבניין. מבחינת העובדים יש בכך חסכון, שהרי ישיבה בבית קפה לרוב לא מסתכמת רק בכוס קפה. הפחתת היציאות מהמשרד מגדילה את יעילות העבודה והתפוקה מבלי לתת לעובד תחושה שהוא מתפשר ומוותר על זכויותיו אלא להיפך- שהמשרד עבר שדרוג ושתנאי העבודה שופרו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה