שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

שחזור מבנים – החזרת עטרה ליושנה!


פרסקו צבעי

 

פרסקו צבעים יצרנית צבעים ישראלית המייצרת צבעים דקורטיבים, צבעים מינרליים טבעיים, מוצרי שימור מבנים ועוד.
 
לפרטים נוספים:
03-6826562

 

 
 

 

עד היום אנו יכולים למצוא בערים שונות. במיוחד בערים הוותיקות ביותר ואפילו בתל אביב, הנחשבת לעיר חדשה יחסית, מבנים מתאימים לשחזור. שחזור מבנים מעניק הרבה מאוד כבוד לסביבה הטבעית של המבנה המיועד לשחזור, וגם כבוד והרבה תשומת לב והוקרה, למבנה עצמו, הנה הסביבה לא רוצה לשכוח ממנו אלא נהפוך הוא, להחזירו לחיים, לחדשו.
 
מהי הגדרת שימור ושחזור מבנים?

על מנת לקיים מבנים בעלי עבר היסטורי ותרבותי, או מבנים בעלי ערך אדריכלי, עולה הסברה שיש לשמר אותם ואפילו לשחזר אותם באם מתעורר הצורך. שחזור ושימור מבנים מיועד במיוחד לאתרים להם יש חשיבות לאומית, אתרים בעלי חשיבות מקומית, מבנים האופייניים  במיוחד לתקופה מסוימת בציר הזמן ההיסטורי, מבנים המשמשים מופת לבניה ארכיטקטונית. בשל כל אלה ועוד, יש צורך בשחזור מבנים באמצעות החומרים המתאימים. הצבעים עימם אתם צובעים את חללי הבית הפנימיים שלכם, אינם דווקא מתאימים לצבעים המיועדים לשחזור מבנים. על מנת לשמר מבנים היסטוריים או מבנים אחרים בעלי ערך רב, יש לרכוש את המוצרים הטובים ביותר מחברה שכל יעודה הוא לסייע לשחזר מבנים ועל מנת שאלה יהיו דומים כמה שיותר למקור. יש למצוא מוצרי צבע לשימור מבנים אשר יוצרו עלי ידי מיטב הפיתוחים הטכנולוגיים המובילים בתחומם. טכנולוגיות מאחוריהן עומדים הרבה מחשבה וידע וכך בדיוק ניתן לשחזר את אותם המבנים ומבלי לפגוע  בהם כהוא זה. הרי כל מה שאנו רוצים כאשר אנו משחזרים בתים  או מבנים, שהם יהיו כמה שיותר דומים למקור.

על המוצרים לשימור ולשחזור
 
ישנם מוצרי טיח וכיחול, אלה הם צבעים טבעיים והם מעבירים  אדי מים, מפנים קירות המבנה אל מחוצה לו. וזאת למה? על מנת לשמור על עמידות רבת שנים של המבנה אותו אנו רוצים לשחזר או לשמר. זאת גם על מנת לשמור על  ערכו ההיסטורי של המבנה. ישנם גם מוצרים משלימים אשר יהפכו את המלאכה לקלה יותר. המוצרים המשלימים מתאימים לשאר המוצרים הטבעיים. עדיין, חשוב לציין, אין מדובר כאן על מלאכה אותה כל אחד יכול לעשות, בהחלט מומלץ להפקיד את העבודה בידי גורמים מקצועיים שצברו לא מכבר ניסיון רב שנים בשחזור מבנים. הם גם אלה שידעו במדויק באיזה צבעים כדאי לעשות שימוש לשחזור או שימור.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה