שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

שטיחים לחדרי ילדים


ubebig@gma
 
 

חשוב בכל חדר ילדים

ילדים הם אקטיביים מטבעם והם משחקים ומשתוללים בחדרם. שטיח רך ונעים יגן עליהם מפגיעה ברצפה הקשה ומהקור הנפלט ממנה, במהלך חודשי החורף. שטיחים לחדרי ילדים יכולים גם להוסיף למראה החדר הכללי, לעיצובו ולאווירה בעת ששוהים בו.

 

התחשבות ברצון הילד

האחריות על הבחירה הסופית של שטיחים עבור חדריהם של הילדים הינה של ההורים. אך, בעת בחירת השטיח לחדרם יכול להיות, לשיתוף הילדים בהחלטה, אפקט חיובי. הרבה פעמים, הילדים יודעים בצורה ברורה מה הם רוצים ומעדיפים. על-כן, ניתן לשאול ילד מה הוא השטיח שהוא רוצה עבור החדר שלו ולהתייעץ אתו בבחירה. חשוב ביותר, שלילדים יהיה נח ונעים בחדרם ושהם ייהנו מעיצובו. לכן רבים ממליצים להתחשב ברצונותיהם של הילדים בבחירת שטיח , גם אם ההורים היו בוחרים בשטיח אחר.

צבעים ודמויות

שטיחים לחדרי ילדים מגיעים במגוון רב של צבעים ושילובי צבעים. פעמים רבות יש עליהם ציורים, כגון ציורי דמויות האהובות על ילדים. הצבע והציור או הדוגמא שעל השטיח הם שני האלמנטים אשר בדרך-כלל יעניינו ילדים בעת בחירת השטיח. אלה גם האלמנטים, אשר בעת בחירת השטיח עבור חדר הילדים מומלץ לקחת בהם את רצונותיהם בחשבון.

שטיחים לחדרי ילדים – הצד הפרקטי

את גודל השטיח, הנוחות שלו או הבטיחות לא ייקחו הילדים בחשבון ובחירת אלמנטים אלה בשטיחים לחדרי ילדים מוטלת כולה על המבוגרים. כמובן, שהדבר נכון גם עבור שיקולים הקשורים בניקיון ובתחזוקה של השטיחים. השטיחים המיועדים עבור חדרים של הילדים מגיעים בשתי צורות עיקריות: ניידים וניתנים להזזה המכסים חלק משטחם של חדרים וקבועים, מקיר לקיר, המכסים את שטח החדר כולו.

שטיח נייד או קבוע

השטיחים לחדרי ילדים, אשר הינם ניידים, נוחים יותר לתחזוקה וניקיון. לעומת זאת, השטיחים מקירי לקיר, יוצרים תחושה חמימה בכל החדר והרבה פעמים מקנים לילדים תחושה נעימה. בעת הבחירה, מבין סוגים אלה, כדאי להתייעץ עם הילד ולבדוק האם הוא אכן מקבל תחושות אלה בחדר המכוסה כולו בשטיח. לשאלות ויעוץ נוסף אתם מוזמנים לצור אתנו קשר ונשמח לסייע.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה