שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7603
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

שטיחים נעימים


ariel y

צריכים הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה? היכנסו

 
 

בעוד שבשנייה ראשונה אנו עלולים לחשוב שכל השטיחים בבית נעימים באותה מידה, אם נחשוב על זה עוד רגע נבין שלא כך הדבר. שטיחים שונים מגיעים בדרגות רכות ונעימות שונות, ויש לכך סיבה טובה. שטיחים שצריכים להיות עמידים ביותר, כמו שטיחים הממוקמים מחוץ לבית, לרוב יהיו פחות נעימים למגע וזאת משום שהם עשויים מחומרים עמידים וקשיחים. לעומת זאת, שטיחים רכים ופחות עמידים יכולים להיות נעימים ביותר למגע, ואנו יכולים לעשות שימוש בהבדלים בין סוגי השטיחים לטובתנו.

שטיחים נעימים למגע יש למקם באזורים בהם ישנו מגע ישיר עם השטיח

ישנם אזורים רבים בבית בהם השטיח אינו באמת משמש למגע ישיר עמו, אלא רק כאלמנט עיצובי לדוגמא שטיח כניסה, שטיח למטבח ובמקרים מסוימים אף שטיחים לסלון. שטיחים אלו אינם חייבים להיות נעימים במיוחד למגע, אלא בעיקר עמידים ועונים על הצרכים העיצוביים. שטיחים הממוקמים בחדרי שינה למרגלות מיטה, בחדרי אמבטיה או בחדרי עבודה שונים מהבחינה הזאת, ועליהם אנו הולכים יחפים לעיתים קרובות הרבה יותר. באזורים אלו, חשוב להציב שטיח נעים למגע, אשר יהיה נוח ונעים ללכת עליו. כמו כן, במידה והחלטתם לעשות שימוש בשטיח בחדר ילדים מומלץ שגם הוא יהיה נעים למגע, וכן חשוב לזכור שככל שהשטיח רך ועבה יותר כך הוא בולם זעזועים טוב יותר- דבר אשר יכול להיות מועיל ביותר בחדרי ילדים. בנוסף חשוב לזכור לבצע ניקוי שטיחים מידי שנה, לשמירה על האיכות שלה.

חשוב לזכור כי חומרים נעימים למגע לא חייבים להיות קשים לתחזוקה

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חומרים נעימים למגע, כאשר חלק לא מבוטל מהם הם דווקא חומרים סינתטיים. חומרים אלו בדרך כלל עמידים יותר וקלים יותר לתחזוקה, ומאפשרים לנו לעשות שימוש בשטיחים נעימים בכל אחד מחדרי הבית, מבלי להיות מוטרדים מהקושי בתחזוקתם. במידה ובחרתם לעשות שימוש בחומרים טבעיים, חשוב לזכור כי יכול להיות שיהיה לטפל בהם בדרך מיוחדת ושהם לא יתאימו לכל חדר- למשל לא כל חומר מתאים ללחות של חדר האמבטיה, ויש לקחת זאת בחשבון בעת בחירת השטיח.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה