שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

שילוב טפטים ווילונות


דוד כהן

עורכת תוכן באינטרנט

פארטי אפ בניית אתרים וקידום אתרים

http://www.partyup.co.il/

 
 

זוכרים את הימים שחדרי הבית היו מעוצבים בהרמוניה איומה? הבד של הוילון, התאים לבד של כיסוי המיטה, עם אותם מוטיבים גאומטריים של הטפטים על הקירות.

כולנו יודעים ובעצם מסכימים, שווילונות בחדרי הבית, הופכים את ההרגשה לנעימה יותר ולחמימה. אם אתם חובבי הרמוניה עיצובית מושלמת, כשתבחרו וילונות, סביר להניח שגם תצרפו להם פרטי ריהוט נוספים, כדי ליצור תמונה שלמה, כמו הצבע על הקירות או בחירת טפטים. בעצם ברור שאי אפשר לבחור וילונות, מבלי שיש להם קשר עיצובי עם צבעי חיפוי הקירות, השטיחים ושאר הריהוט בבית. ההרמוניה תהיה מושלמת, אם תבחרו וילונות בגוונים מסוימים, אשר אחד מהם הוא צבע מדוגמת הטפט שאתם תולים על הקיר, גם אם הדבקתם טפט על קיר אחד. הדרך היא לשמור על שילוב נכון, לדוגמא:

אם אתם משתמשים בטפטים אדומים לדוגמא, על קיר אחד, וילונות לבנים יהיו דיס-הרמוניה למראה של החדר.

אם בחרתם להדביק על קיר אחד טפטים בדוגמאות גאומטריות והקיר הזה הוא גם החלון בחדר, המנעו מדוגמא גאומטרית כלשהי על הוילון, אך השתמשו באחד הצבעים מצבעי הדוגמאות שעל הטפטים, רצוי הגוונים הבהירים יותר.

אם אתם בוחרים בטפט פרחוני וזה הכיוון שלכם, מצויין – רק דאגו כי הטפט יהיה מדבקת קיר, שמשאירה חלק מהקיר ואותו צבעו באחד הצבעים מהדוגמא של הטפט. במקרה כזה, אפשר גם לתלות וילונות עם אותה הדוגמא פורחת על הוילונות של החלון בחדר.

גם שילוב של קיר טפט ירוק לדוגמא, עם וילונות, בעלי צורות של עלים, כאשר אחד הגוונים שלהם יהיה באותו ירוק של הטפט. דאגו כי במקרים של צבעים חזקים כאלה, הדוגמא על הווילונות תהיה עדינה ורכה ובכל מקרה, צבע חזק של טפטים, יכול להיות רק על קיר אחד, כדי לא ליצור מראה קשה.

כשהחדר נשלט ע"י טפט והוא זה שלוקח את מירב תשומת הלב, תוכלו להתקין וילונות שהם חצי שקופים וכך בעצם ליהנות משתי העולמות, מבלי להטריד את המראה העיצובי שהשגתם.

זיכרו שאם אתם מדביקים טפטים על הקיר, הם הנושא המרכזי – הוילון צריך להיות המגע העדין יותר, המשלים את העיצוב שבחרתם וליצור את השילוב שאתם מבקשים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה