שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

שילוב כסאות בר בבית העסק


YoniG
 
 

 

שילוב כסאות בר בבית העסק
 
כמעט ואין מבנה מודרני ואופנתי כיום בישראל, שאיננו מרוהט בכסאות בר למטבח או למעבר בין החדרים השונים. רב הקולקציות המשווקות כיום במסגרת סגנונות שונים של כסאות בר מציעות גיוון בין חומרי הגלם מהם הכסאות עצמם מיוצרים, כמו גם במראה החיצוני שלהם וקו העיצוב הכללי. שילוב כסאות בר בכל חלל שהוא, מעניק לו מראה פוסט מודרני מעניין ויוצא דופן, המשרה על האורחים והמזדמנים לבית תחושת עדכניות ודינאמיות מתמדת. 
 
תודות לשינויים הרבים שחלו בענף עיצוב פנים על שלוחותיו השונות, אנו רואים בשילובם של רהיטים שונים אשר במקורם יועדו לשימוש שונה. במסגרת הפתיחות הרבה, בתי עסק וחברות רבות משלבות כסאות בר בכניסה למשרדם או לבניין, בסמוך לדלפק הקבלה או במבואה הראשית, בבר או בבית האוכל של החברה, ואפילו מציבים שולחנות בר קטנים במבואה, אליהם סמוכים כסאות בר תואמים.
 
במהלך זה ניתן לראות שילוב של מספר טעמים. האחד, כמובן, הוא ניסיון להציג ללקוחות הנכנסים, קולגות ואנשי עסקים את המודעות הגדולה של החברה לחשיבותו של מראה ייצוגי כבר בכניסה לבית העסק או לבניין. כניסה מהודרת מעניקה לאורחי החברה את התחושה כי הם מכובדים ורצויים, ומשרה עליהם רוגע באופן לא ישיר, בשילוב מיזוג תואם, קבלת חמה על ידי המאבטח וייצוגיות המעידה על מידת הרשמיות של החברה כישות עסקית וכבעלת נוכחות בעולם המסחר.
 
שנית, פונקציונאליות. שילוב של כסאות בר בכניסה לחברה או במבואתה הראשית, מאפשר לאורחים המגיעים אל הבניין להמתין בנחת רוח, תוך עלעול במגזין החברה או גלישה באינטרנט אלחוטי, להזמין משקה קל מהבר ולהכין את החומר הדרוש לפגישה המיועדת. מקומות בהם ההמתנה עלולה להיות לא נעימה עבור המבקרים, ישאיר רושם לא מקצועי באופן כללי, אולם בנוסף לכך יעניק למבקרים תחושה אישית לא נעימה בהמתנה עצמה, ויעיד על המקצועיות של החברה.
 
חברות רבות משלבות כסאות בר גם במבואות הפנימיות של קומות החברה או באגפיה השונים. אלו מאפשרים קיום פגישות שלא תוכננו מראש באווירה נעימה ותחת מיזוג אוויר, במקום להיפלט אל אחד מבתי הקפה באזור. כמו כן, כל צורך אחר כגון גלישה באינטרנט לצורך מסויים לפני היציאה מהעבודה, המתנה בין פגישה לפגישה או עבודה קטנה שאינה מצריכה חזרה למשרד, הן סיטואציות המקבלות מענה בהצבת כסאות בר במסדרונות החברה השונים.
 
אף על פי שבמרבית המקרים נבחרים כסאות הבר על ידי מעצב פנים או איש מקצוע אחר מתוך התחום, השילוב של כסאות בר ופינות המתנה מעוצבות בשלבים מאוחרים יותר מוטל על אב הבית או אדם אחר מתוך החברה – שלרב אינו בעל ניסיון או הבנה בתחום עיצוב פנים. לכן ישנה חשיבות רבה להיוועצות עם אנשי מקצוע מטעם החברה המשווקת עצמה, שכירה של יועצים מקצועיים או קריאה מוקדמת באתרי האינטרנט השונים, על מנת להתאים הן טכנית והן אסתטית, את כסאות הבר לחללים הפנימיים של החברה.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה