שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

שילוב שיש במטבח


rona waiss
 
 

שיש מטבח איכותי ועמיד

 אחד הדברים החשובים ביותר שיש להתייחס אליהם בבחירת השיש למטבח הוא חוזקו ועמידותו. מכירים את המטבחים הללו שהשיש בהם מתפורר ופינותיו שבורות או סדוקות? סביר להניח שמתכנני המטבחים האלו רצו לחסוך בנושא השיש ובחרו בשיש זול שאינו מתאים למטבח. כפי שציינו, שיש למטבח הוא שיש שנמצא בשימוש יומיומי ולכן עליו להיות חזק ועמיד במיוחד. אנחנו מניחים על השיש דברים כבדים, אני חותכים עליו ובאופן כללי הוא נושא הרבה אחריות עליו. בדיוק בגלל זה על השיש במטבח להיות עמיד וחזק במיוחד.

שיש מעוצב למטבח

פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון בבחירת השיש הוא התאמתו לקווי העיצוב של המטבח. על השיש שתבחרו להתאים בצורה הרמונית מושלמת לקווי העיצוב של המטבח. אנשים נעזרים במעצבים מקצועיים למשימת עיצוב המטבח ולעיתים בשיש הם לא משקיעים מחשבה כלל. זה עשוי ליצור מצב לפיו המטבח מעוצב למשעי אולם השיש חוטא לעיצוב ואפילו פוגע בו.  כיום תחום עיצוב השיש הולך ומתפתח וניתן למצוא מגוון עצום של סגנונות עיצוב לשיש. יש סוגי שיש חדשניים שיתאימו לטובת עיצוב מטבח מודרני ומנגד ניתן למצוא מגוון עיצובי שיתאימו יותר לסגנונות המטבח הקלאסיים. הבחירה בעיצוב השיש צריכה להיות מושכלת ולקחת בחשבון שהשיש תופס נפח גדול בחלל המטבח והעיצוב שלו ישליך על מראה המטבח כולו.

חיפוי שיש למטבח

כשמדברים על שילוב שיש מטבח אי אפשר להתעלם מחיפוי הקירות באמצעות שיש. בעיצוב המטבח השיש משמש אותנו לא רק כמשטח עבודה אלא גם כחיפוי לקירות והגנה עליהם מפני לכלוכים וצבירת אבק. שיש המשמש כחיפוי לקירות המטבח יכול לתרום בצורה ניכרת לעיצוב המטבח ולכן גם אותו יש לברור בקפידה. כך למשל סוגי שיש בעלי גווני מט חמימים יתאימו יותר למטבחים כפריים , בעוד אבני השיש המבריקות יתאימו יותר למטבחים מודרניים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה