שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

שיפוץ חדר השינה - במה חשוב להשקיע


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

טיפים לשיפוץ הבית

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר עומדים להתחיל בשיפוץ הבית הוא לתכנן מראש מה בדיוק הולכים לשפץ, ומהו פרק הזמן המיועד לכך. לאחר שהחלטתם על התקציב המיועד לשיפוץ, כדאי להזמין קבלן אשר ימליץ בדיוק מהי הדרך הטובה ביותר לשפץ וייתן הערכת זמן מדויקת. פעמים רבות במהלך תהליך השיפוץ נגרמת אי נוחות זמנית והרעה בתנאי המחייה, וכדאי מאוד שפרק זמן זה יהיה קצר ככל האפשר. שיפוץ הבית הוא תהליך אשר אנשים רבים מבצעים מדי תקופה מסוימת, כאשר נדרש שינוי בבית או כאשר רוצים לשפר את תנאי המגורים.

שיפוץ הבית עשוי לכלול דברים רבים ושונים, החל משינוי מבנה הדירה, שבירת קירות, שינוי חדרי השירותים והמקלחת, התקנת רצפות חדשות, ועוד. ההחלטה על שיפוץ כרוכה במחשבה ותכנון מקדים, ורק לאחר מכן התחלת השיפוץ.

שיפוץ חדרים ספציפיים בדירה

ישנם מקרים בהם ההחלטה על שיפוץ מתמקדת במספר חדרים בבית, אשר רוצים לארגן אותם מחדש. שיפוץ כזה יכול להתרחש למשל כאשר רוצים לשנות את מבנה חדר הילדים, ולהתאים אותו להתפתחותם. שיפוץ חדרים יכול להיות התקנת חדרי שירותים לחדר, התקנת פרקט, ועוד. החלטה כזאת מצריכה מתן פתרון חלופי למי שעשוי להתגורר בחדר בעתיד, ומציאת מקום עבורו.

אנשים רבים מעדיפים למשך זמן השיפוץ לעבור להתגורר בשכירות במקום אחר, ולאפשר לקבלן לבצע את השיפוץ מבלי להמשיך להתגורר בבית. תהליך השיפוץ יכול להיות ארוך, בעיקר כאשר הוא כולל שינוי משמעותי במבנה הדירה, ובניית חדרים נוספים כגון חדרי ארונותלמשל.

שיפוץ חדר השינה

כאשר מחליטים על שינוי במבנה חדרים אשר משמשים כדרך קבע את הדיירים מדי יום, כגון חדר השינה, צריך לחשוב מהם התנאים האופטימליים אליהם רוצים להגיע בגמר השיפוץ. כאשר משפצים חדר שינה מרבית הסיכויים הם כי לא ניתן יהיה להתגורר ולישון במקום במשך זמן השיפוץ, ואם מדובר בדירה גדולה עם מספר רב של חדרים ניתן לעבור לישון בחדרים אחרים. במקרים בהם מדובר בדירה קטנה יחסית, הסיכויים הם רבים כי יהיו צורך לעבור להתגורר במקום חלופי.

בכל מקרה, החלטה על שיפוץ היא משמעותית וחשובה ולא כדאי להתחיל בכך ללא קבלת הצעת מחיר מדויקת כמו גם התחייבות של הקבלן למשל זמן השיפוץ ולוודא כי אינו חורג מכך. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה