שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

שיפוץ מטבחים: מטבחים איטלקיים בסגנונות עיתיקים


רונן
 
 

קיימים המון אופציות בימינו לגבי עיצוב הבית, ובמיוחד בשיפוץ של מטבחים, תחום עצום שבו יש המון סוגי עיצובים ואופציות בחירה. קיימים הרבה אפשרויות לקנות בעידן הזה מטבח: מעצבים, נגריות, חברות ויבואנים. מי יכול להתאים עבורינו? ואיזה אופציות קיימות לנו לקנות מטבח עתיק? על כל הנושא נפרט במאמר. ניתן הסבר לגבי כל אפשרות שקיימת, ונראה כמה דוגמאות על מנת שתוכלו לקבל רעיונותנוספים.<br /><br />מטבח עתיק בעיצוב של מטבחים איטלקיים - ככה נעצב<br />מטבח עתיק בעיצוב של מטבחים איטלקיים זה מטבח מעוצב ויוקרתי. בעידן זה סביר שכל מעצב יהיה בעל יכולת לבצע אותו בשבילנו, אך לא כל הזמן היוקרה נשארת. עיקרון הוא להיצמד אל החוקים, וקיימים כמה חוקי עיצוב שחשוב ללמוד. כך לדוגמא הפיגמנטים של מטבח עתיק מוכרחים להיות חדים, כשנסגנן מטבח עתיק בעיצוב של מטבחים איטלקיים קריטי שיהיה הרבה פיגמנטים חדים. התאורה במטבח עתיק בנוסף חייבת להיות מובהרת מאופן יחסי וזה מה שמקנה לנו את המראה הייחודי. אחרי שסיימנו את התאורה למטבח, ואחרי שבחרנו את הצבעים עכשיו זה הזמן לקבל החלטה לגבי המבנה שנרצה. 

יש כמה אפשרויות של קונסטרוקציה אך ההבדל המרכזי הוא לגבי מטבח פתוח לעומת מטבחים סגורים, זה לחלוטין חלק חשוב שייתן את השפעתו על בניית מטבח עתיק ויהיה מהותי. מטבח בעיצוב סגור שונה ממבנה בעיצוב פתוח, ובמידה מרובה יצמצם את האפשרויות מבחינה עיצובית.

כל האפשרויות - תמונות ועיצובי מטבחים עתיקים

הנושא שהכי חשוב בעיצוב מטבחים איטלקיים בסגנון מטבח עתיק זה לבחון את כלל העיצובים בכל אתרים. ועכשיו אנחנו נמליץ לכל אדם לפנות אל פורטלי מטבחים. פורטל עיצוב מטבחים זהו אתר רחב בתחום המטבחים שיש בו מגוון רחב של דוגמאות ועיצובים של המון יברות מטבחים, בגלל זה הפורטל יעיל לפעמים בצורה רבה יותר מאשר כל תצוגה של כל נגר מטבחים. אופציה מומלצת זה גם כן לבדוק באינסטגרם, כיום זה מאוד פופולארי וזה יכול להועיל. אפשרות נוספת שצוברת תאוצה היא למצוא אפליקציות או תוכנות עיצוב מטבחים. כך למשל תוכנת העיצוב המטבחים שיצרה איקאה, אשר מציגה המון אפשרויות לקונסטרוקציה שיסייעו לכל אחד מאיתנו כשאנחנו רוצים להחליט לגבי סיגנון המטבח שלנו ולהסתכל על מטבחים איטלקיים ועל מטבח עתיק שיוכלו להתאים עבורינו.<br /><br />

כשמדברים על עיצוב מטבח עתיק חשוב שנבחר את תוספים-עיצוביים בצורה חכמה, המפות, הואזות, מתקני התלייה ווכו'. כך לדוגמא: שנדליר שונה מנורות פלורסנט, כל מאור מאלה יהיה בעל התאמה בשביל מטבח שונה. מטבח עתיק הוא מטבח באופן יחסי קלאסי ועל כן קריטי להישאר קרוב אל העיצוב הזה. עיצוב אי למטבח עתיק זהו אי גדול שמסוגל לכלול פתרונות אחסון.

מטבחים איטלקיים : יצרנים בשוק

מטבחים איטלקיים שזהו סגנון עיצוב גרמני, ללא ספק ניתן להיתקל במגוון רחב של יצרנים בעלי יכולת לספק אותו, אולם מה למרות הכל השוני שיש בין אדריכל אל מעצבים נגר מטבחים אל יבואן אל חברה זאת הבעיה. חברה במקרים רבים מוציאה קטלוגים של מטבחים ואנחנו בעלי אפשרות לקבל בחירה מבין עיצובים משגעים אשר מופיעים בקטלוג, נגריות מטבחים מצד שני זה מקרה שונה, נגר איננו פחות טוב מחברות מטבחים והנגר מאפיין גם כן בתיאום איתנו את הקונסטרוקציה שנרצה, יבואן מטבחים מייבא מטבח בהתאם לעיצוב בנוי כבר ומזה אנו נחליט, ומצד שני אדריכל בלי ספק עובד אל מול נגר מטבחים ומנחה אותו בהתאם לרצונו. זה השוני העיקרי שבין יצרני המטבחים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה