שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

שיפוץ מטבחים:מטבחים מעץ מלא מטבח גרמני


רונן
 
 

מטבחים הם מרכז הפעילות של כל דירה, כשאנחנו מדברים על שיפוץ מטבחים מעץ מלא יש מספר גדול של חוקים באדריכלות פנים שהכרחי להכיר ולדעת. לדוגמא עיצוב מאותה משפחה, צבעים מאותו הסדרה ועוד. כאשר אנחנו מתמקדים במטבחים מעץ מלא אז דגשים אלה קריטיים ביותר עבורינו. עיצוב מטבח גרמני זה עיצוב קלאסי אשר קיימים לו את המאפיינים ששייכים לו, אך לא לשכוח שהכרחי להקשיב אל כללי עיצוב הפנים שוכללים גם אותו כמובן. לפני הכל כל כללי עיצוב הפנים הכלליים, ואחר כך להכיל אותם על עיצוב בסגנון מטבח גרמני.


מטבחים מעץ מלא – השלבים
כשנצפה במטבח גרמני חשוב לנו להתמקד במספר תכונות, לדוגמא המנורות האחרות, החיפוי השונה וברור הגוונים. יחסית קל לשים לב שמטבחים מעץ מלא מיוצרים בצורה מיוחדת קצת בכל האלמנטים האלו. כאשר אנחנו לדוגמא מדברים על תאורה אז קיים הבדל מהותי בין תאורה חמה אל תאורה קרה, בגוונים נושא זה מופיע בגוון חשוך ביחס אל בהיר וכיוצא בזה. ורק אחר כך נזדקק לבחור את חומרי המטבח שלנו, עץ מלא בניגוד לסיבית, פורמייקה, פורניר וכו'. ובסופו של דבר להתאים את המטבח אל המשפחה, מטבחים מעץ מלא מודרניים הם מטבחים שמתואמים לצרכי הבית, וללא ספק זה מאפיין שחייבים לזכור בכלל הפרוצדורה, ואפשרי להגיד שזה אף הקריטי ביותר.


השוני בין הגישות
כמו שכולכם מכירים, מקובל לרכוש מטבחים מעץ מלא משלושה סוגי יצרנים, נגריות, חברות ויבואנים. והשוני בהחלט הוא ענק. אך, קריטי לזכור שבהרבה מקרים נגר מטבחים פרטי היה שכיר בחברת מטבחים גדולה והוא איננו איכותי פחות. החברות המקצועיות שמציגות כיום מטבח גרמני הן בדרך כלל מקנות תחושת אמון מעט חזקה יותר, והמון קטלוגים לבצע בחירה מבינם מה שיכול להתאים לנו. היבואנים יספקו לעיתים רבות או מטבח גרמני ברמה גבוהה או מטבח גרמני ברמה זולה ולא ברמה איכותית. ומאוד חיוני לזכור לבחון על מה שכל היצרנים מציגים בשבילנו ורק לאחר מכן לבצע בחירה על היצרן שטוב לנו.


מטבחים מעץ מלא – ככה מעצבים
עיצוב איכותי של מטבח גרמני זהו עיצוב שיביע את הצבעים באופן נכון וכן את התאורה גם כן. הדבר הזה הכי חיוני. בשביל לבחור פיגמנטים בצורה נכונה צריך להתבונן על כל הבית כולו, ואחרי כן להחליט על סגנון העיצוב שיתאים ועל הגוונים. בחירת נורות תקרה לאחר מכן, ואחרי זה נהיה מסוגלים לעשות החלטה בנושא חומרי המטבח המתאימים, והמרכיבים שיש לנו לעיצוב מטבח גרמני, כמו לדוגמא חיפוי, מגירות מסד תחתונות ופינות ישיבה. אדריכל פנים אמיתי יעשה תיאום בין גובה של המטבח אל המשתמשים היומיומיים שלו, ואחר כך יסדר איזור נוח לעבודה, שהרי מטבח מיועד לבישול בין אם זה מטבח גרמני או איננו. נוחות מתרחשת בלא מעט אלמנטים, למשל רווחה, פתרונות איחסון, וגדלים. בניית מטבחים מעץ מלא בצורה נבונה זה חשיבה דקדקנית על כלל הדברים הקטנים.                       


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה