שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

שיקולים בבחירת חלונות


לי באומן

לי באומן , אשת המילה הכתובה, ליברלית , אוהבת לכתוב על סוגיות מגדריות ו אביזרי מין .

 
 

 

 

אחרי כל השיפוץ שעשיתם, הגיע הרגע של בחירת החלונות. אבל אז אתם שואלים את עצמכם אילו חלונות לבחור? כיום יש דגמים רבים לחלונות ומגוון מוצרים נלווים. אילו שיקולים כדאי להפעיל בבואכם לבחור חלונות? האם מדובר רק בשיקולים עיצוביים או שעליכם להפעיל גם שיקולים אחרים כמו למשל שיקולים פרקטיים או שיקולים בטיחותיים?

בעבר רוב האנשים פשוט בחרו בחלונות עם מסגרת עץ. כמובן שיש בכך יופי רב, עם זאת לאור המבחר שיש כדאי לכם שה חלונות אותם אתם בוחרים, יהיו מורכבים מחומרים יותר עמידים בפני מפגעים סביבתיים. כיום הסוגים הפופלאריים של חלונות הם חלונות אלומיניום ו חלונות PVC . הסיבה לכך היא שהם מאפשרים מצד אחד פתרון עיצובי, ומצד שני פתרון פונקציונלי.

מעבר לסוג מסגרת החלון, יש גם סוגים שונים של שימוש בזכוכיות או אפילו טריקים שיאפשרו לכם להרגיש יותר מוגנים בביתכם כמו למשל חלונות מבודדים . היתרונות של חלונות אלו טמון בעיקר ביכולת שלהם לבודד בין פנים המבנה לבין חוץ המבנה- ובכך לתת מענה לימי הקיץ החמים או הקרים, ולאפשר חיסכון כספי ובחשמל בהקשר של ויסות טמפרטורת הדירה. כמו כן, חלונות מבודדים מאפשרים בידוד תרמי ואקוסטי, שחשוב מאוד במיוחד אם אתם גרים בסביבה עירונית.

מעניין לציין שמעבר לנוחות והיתרונות השונים שמציעים חלונות אלומיניום וחלונות מבודדים, הם גם מאפשרים סטייל עיצובי מגוון, מאחר והם באים בכל מיני צבעים וסגנונות. אתם תוכלו להתאים את מסגרת החלון לסגנון העיצובי הכולל של הדירה, ובכך לאפשר מיזוג בין פרקטיקה לוירטואיזויות עיצובית.

חשוב לומר שלמרות כל היתרונות של חלונות אלומיניום וחלונות מבודדים בהשוואה או בלי השוואה לחלונות עץ, מדובר גם בחלונות יחסית זולים עם טווח מחירים שפוי. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה