שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7603
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

תאורה לחדר שינה


טלי גל
 
 

חדר השינה שלנו הוא המקום האינטימי אליו אנו "נמלטים" לאחר יום עבודה מתיש וכן לאחר סיום כל המטלות היומיומיות הקשורות לבית ולמשפחה. על כן, תאורה לחדר שינה חייבת להיות תאורה שתשדר חום ביתי ואינטימיות.

תאורה לחדר שינה- תכנון נכון

חשוב לדעת כי תכנון של תאורה לחדר שינה שונה מאשר תכנון של תאורת גינה או תאורה לכל אחד מחללי הבית וזאת משום שמדובר כאן על חדר המשרת מטרה שונה לגמרי וצריך לשדר אווירה שונה מאשר שאר החללים בבית.

כאן תצטרכו לחשוב על מנורות תלייה שיהוו את התאורה המרכזית בחדר (תאורה לבנה בעלת עוצמה חזקה), תאורה לשידות שיכללו שתי מנורות אשר יחוברו למערכת של המיטה או יעמדו על השידות, התפקיד של אלו הוא לספק לכם אור לקריאה כאשר עוצמת האור צריכה להיות חלשה יותר וממוקדת וכמובן תאורה של ספוטים קטנים לשולחן איפור ולמראה המוצמדת אליו.

כמובן שיש אפשרות גם לבחור בגופי תאורה עומדים אשר יוצבו בפינות החדר ועוד. העיקר שתהיה לכם האפשרות ליצור את אותה אווירה המתאימה ומשרתת אתכם כל אימת שאתם זקוקים לה. חנויות תאורה לרוב מציעות גופי תאורה בהתאם לסוגי חדרים, כך שתוכלו למצוא בקלות את מדור תאורה לחדר שינה ולבחור את גופי התאורה המועדפים עליכם.

תאורה לחדר שינה- נלוות

יש לקחת בחשבון כי אם בעבר חדרי שינה שימשו אך ורק לשינה ורובם כללו מיטה זוגית, ארון בגדים ושידת איפור, כיום המצב השתנה וחדר השינה משמש עולם ומלואו. יש אנשים שיטענו שהגזמנו בתיאור אך אם הם ידרשו לתאר מה חדר השינה שלהם מכיל קרוב לוודאי שהם יאמרו שהוא מכיל גם שולחן כתיבה ואביזרי ריהוט נוספים אשר מאפשרים להם לנהל 'מיקרו חיים' בחדר השינה כאשר הם מבלים בו.

לכן, חשוב מאוד לרשום את כל הריהוט הקיים בחדר וזאת על מנת שתוכלו לתכנן בצורה נבונה לכמה גופי תאורה תזדקקו, לאילו סוגים ומהו התקציב אותו אתם מייעדים לרכישה זו.

לסיכום, תאורה משפיעה על האווירה בחדר וכן משמשת אותנו מבחינה פונקציונאלית, כאשר מדובר בחדרי שינה, חשוב לוודא כי התאורה הכוללת תאפשר לנו לבצע את כל הפעולות הדרושות לנו בחדר בצורה נוחה ונעימה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה