שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

תכנון מטבח חדש- הצלחה בטוחה בעיצוב חדשני


cohen arik

כהן אריק

 
 

על מנת לעצב את המטבח באופן הראוי, המתבקש והמשתלם ביותר- חובה לפנות לפגישת ייעוץ עם מעצב מטבחים מומחה בתחומו, להסביר לו על חלום המטבח ולבדוק האם הפנטזיה יכולה להתממש או לרוע המזל- האם היא תיוותר בגדר הדמיון בלבד.

מחיר ופרק זמן- איך המטבח הפך לרהיט משמעותי ביותר בבית? מחירו של מטבח עשוי להגיע עד כדי עשרות רבות של אלפי שקלים, ולפיכך הוא נחשב בפועל הרהיט היקר ביותר בבית, הרהיט שנותר זמן ארוך ביותר. בגלל מחירו לרוב אנו נוכחים למצוא משפחות שאינן מחליפות את המטבח בביתן ונשארות עם אותו אחד עשרות שנים. אז מה המסקנה? כמובן, מכיוון שלא מחליפים מטבח תקופה ארוכה במיוחד, חובה לתכנן את עיצוב המטבח ולהקפיד על בנייתו באופן המושלם והמשתלם ביותר ואך ורק על ידי אנשי מקצוע.

בשום פנים ואופן לא כדאי לנסות להתעלם מעצותיהם של בעלי המקצוע הללו. אין שום אדם בעולם בלא ניסיון ויכולת עיצובית שיצליח לחזות באופן הראוי והמדויק ביותר את בנייתו של המטבח גם כיחידה מרכזית וכתמונה מושלמת וגם לא בחדר המרכיב את הפרטים והיחידות שלאט- לאט יהוו את החדר כולו.

ייעוץ של מעצב מטבחים- התשלום האדיר שיש לשלם בעת רכישתו של מטבח חדש הוא כל כך גבוה ומשמעותי, עד כי כל תשלום שיהיה עלינו לשלם עבור הייעוץ שיינתן על ידי מתכנן המטבחים או כל הוצאה שתושת עלינו בעקבות פגישה עם מעצב בתחום זה- יהווה המרכיב העיקרי שיכריע בעצם למעשה את ההחלטה באם נבחר במטבח זה או אחר.

רק מעצב מטבחים ראוי ומוכשר ידע לנסות עד כמה שאפשר את המטבח הרצוי ולאפשר לו להתקיים בדגם, במיקום ותחת המגבלות המצויות.

רק מעצב מטבחים מנוסה ומיומן יוכל להחליט על מה כדאי לנו לוותר במהלך תכנון המטבח וממה אסור לנו בשום אופן להתעלם.

ההחלטה להגשים את חלום המטבח כמעין פנטזיה שמעוררת לתחייה ומגשימה את עצמה אל מול פניו של הלקוח ולשביעות רצונו- היא הדרגה המשמעותית והמרכזית שחייב לקחת בחשבון גם הלקוח וגם מעצב המטבחים. התיאום, המפגשים והראייה עין בעין שלהם- נחוצה ביותר על מנת לספק את המטבח החלומי – גומה ככל האפשר לרצון- במציאות הקיימת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה