שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

תקרות אקוסטיות לעיצוב


קורת גג
 
 

תקרות אקוסטיות הן פתרון לשמירה על איכות הצלילים ובאותה עת הן משמשות כפריט עיצובי: תקרות יפות ומעוצבת כגון תקרות נמתחות שהן אקוסטיות. תקרות אקוסטיות בולמות ובולעות רעשים ומחזירות צלילים באיכות גבוהה לנוכחים במקום: בפאבים, במסעדות, בבתי קפה, במכוני כושר, באולמות כנסים, באולמות אירועים ועוד.

מה קורה כאשר האקוסטיקה גרועה ?

אנחנו מכירים את תחושת האי נוחות הנובעת מאקוסטיקה צורמת. לעיתים אנחנו נמצאים באולם או מסעדה ואז אנו מצליחים לשוחח אך ורק בצעקות. לעיתים נשמעת המוסיקה באולמות באופן לא ברור וצורם והקהל לא נהנה. יש אנשים שיכולים לשמוע מחדרם או בסלון את שיחות השכנים וגם את רעש המים היורדים באסלה מן הקומות שלמעלה ומתחת. יש בתים ששומעים בהם כל צעד שנעשה מעל.

כיצד פועלות תקרות אקוסטיות ?

בניית תקרות אקוסטיות מתבצעת אך ורק על ידי אנשי מקצוע מיומנים בלבד באמצעות חומרים מתאימים: יריעות הסופגות רעשים העשויות מפוליאריטן או מלמין, חיפויים אקוסטיים, צמר זכוכית או/ו צמר סלעים, קסטות אקוסטיות, בידוד בצנרת למניעת רעשי ביוב, יריעות ויניל ועוד. לכל מבנה יש עיצוב וארכיטקטורה שונים ולכן צריך להזמין בעל מקצוע שיתאים את הפתרון לעיצוב ולארכיטקטורה מפני שלא ניתן לתת את אותו פתרון לכל מבנה.

מהם הסטנדרטים שתקרות אקוסטיות צריכות לעמוד בהן? תקרות אקוסטיות צריכות לשלב את הצד הטכנולוגי שהוא בעצם מבודד הרעש לבין היופי האסתטי, בטיחות ואורך חיים של החומר. תקרות אקוסטיות איננה יכולה להיראות כלא שייכת מבחינה עיצובית - כיום יש היצע נרחב של תקרות נמתחות שהן מודפסות שאפשר להתאים אותן לאופי המקום: אם העיצוב של בית הקפה או המסעדה הוא עתיק ומיושן, יהיה חסר טעם להתקין תקרות אקוסטיות מתכתיות בעלות עיצוב חדשני. כמו כן, בשל החומרים המרכיבים את התקרות האקוסטיות, יש להקפיד על עמידות התקרות לאש.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה