שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

תריסי אלומיניום - כל היתרונות


עופר ל.
 
 

אלומיניום הוא חומר קל, חזק וזול ולכן הוא משמש גם לייצור תריסים. אלו היתרונות של תריסי אלומיניום:

א. אטימות- אלומיניום הוא חומר עם כושר אטימות גבוה. ניתן להשתמש בו כדי לייצר תריסים אטומים ומבודדים מפני חום ורעש. האיטום הוא תכונה חשובה בתריסים, כי בדרך כלל מתקינים אותם בחדרי שינה, סלון וכדומה. יחד עם זאת, יש לציין את כושר האיטום הגבוה גם בהקשר של מפעלים, חנויות ואולמות תצוגה.

ב. משקל נמוך- האלומיניום הוא חומר חזק ועמיד אך לא כבד. המשמעות היא אפשרות לשלב תריסים שונים מבלי להכביד על הפרופיל או החלון. תריסי אלומיניום מספקים הגנה אופטימאלית מפני רוח, גשם וברד והם מאפשרים יצירת חדר חשוך גם בשעות הבוקר והצהריים.

ג. מחיר אטרקטיבי- משתלם יותר להוסיף לחלון תריסי אלומיניום מאשר תריסי עץ. ראשית, הם אלומיניום הוא חומר עמיד שלא דורש הוצאות תחזוקה וניקיון. שנית, העלות הראשונית של האלומיניום נמוכה ואטרקטיבית. אפשר להשיג את האלומיניום במגוון רחב של דגמי תריסים והוא מומלץ עבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והתעשייתי.

היתרונות האסתטיים של האלומיניום

מראה התריסים קובע את אופי החלון ולעיתים קרובות הוא משפיע גם על חלל הפנים. אי אפשר לעצב את חלל הפנים מבלי להקדיש מחשבה לתריסים, לכן חשוב להכיר גם את היתרונות האסתטיים של האלומיניום. זהו חומר גלם מבריק שמיוצר בסטנדרטים גבוהים של בקרת איכות. אלומיניום מתאים לעיצוב חלל פנים בסגנון מודרני והוא מתכתב עם האלמנטים הדקורטיביים המומלצים על ידי אדריכלים ומהנדסים.

מי שרוצה להתרשם מקטלוג התריסים יכול להגיע לאולמות התצוגה, או לשאוב השראה מאתרי האינטרנט שעוסקים בתחום. אלומיניום הוא בין חומרי הגלם הנפוצים בענף התעשייה, לכן חשוב לעקוב אחר החידושים בענף. כדאי לקבל הצעת מחיר מסודרת על תריסי אלומיניום ולנצל את היתרונות שלהם. אפשר לשלב אותם בחלון עם פרופיל בלגי, להשתמש בהם בחדרי השינה או להקדיש בעזרתם את הייחודית של הסלון והכניסה לבית. האלומיניום מוכיח את עצמו כחומר גלם יעיל שמתאים גם לתריסים וחלונות. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה