שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

תריסים חשמליים - למי זה מתאים


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

 

ייצור תריסים חשמליים החל בישראל בשנות ה-80. תריסים חשמליים הם יעילים, נוחים לשימוש ומתאימים לכל סגנון עיצוב כיוון שניתן למצוא אותם בשפע של דגמים. ניתן להשתמש בתריסים חשמליים בבתים פרטים, במשרדים, בחנויות ובבתי עסק על מנת להוסיף לעיצוב הכללי של המקום.

תריסים חשמליים

תריסים חשמליים הם תריסי גלילה עם מנוע חשמלי המופעל על ידי מתג הנמצא על הקיר או על ידי שלט רחוק. קיימת גם אפשרות לתפעל תריסים חשמליים באמצעות חיישן מיוחד ולשלוט על כמות האור שתכנס, כשיש שמש חזקה, החיישן יפעיל את התריסים כך שתיווצר הצללה ואם אין די אור, התריסים יפתחו נדרש. כמו כן מזהה החיישן רוח חזקה ומקטין את הרווח בין השלבים או סוגר את התריס בכלל, כך הוא מזהה גם גשם. תריס חשמלי ניתן להתקנה בחלונות גדולים וגם קטנים, התריסים מונעים בעזרת מנוע, מנוע קטן יפעיל תריסים חשמליים של חלון ביתי לא גדול ומנוע חזק יותר יפעיל תריסים חשמליים לפתחי דלתות וחלונות גדולים, או כבדים.

תריסי גלילה

תריסי גלילה הם עדינים למראה והם מתאימים להרכבה על חלונות ולדלתות, ניתן לשלוט בצפיפות השלבים שלהם, ועל ידי זה לשמור על פרטיות ואינטימיות, על חדירת אור ואוויר לחדר. מנגנון ההנעה של תריסים גלילה יכול להיות ידני או חשמלי, עלות תריסי גלילה, משתנים בהתאם לגודלם ולמנגנון שלהם. לרוב ההתקנה אינה כלולה במחיר, ויש לשלם עליה בנפרד. היתרון של תריסי גלילה שהם חזקים, עמידים, גמישים, קלים, נוחים לשימוש ומאפשרים  שליטה מדויקת בכמות האור הנכנסת אל החלל. תריסי גלילה נרכשים בעיקר בגלל הפונקציונאליות שלהם אך הם מהווים גם אמצעי לעיצוב הבית או המשרד.

רשתות לחלונות

בישראל כמעט שאין בית שאין רשתות לחלונות, בעיקר בגלל יתושים וחרקים היכולים לחדור ולהסתנן לתוך הבית בעיקר בעונות החמות ולהוות מפגע בריאותי ופגיעה באיכות החיים. התקנת רשתות לחלונות היא אמצעי יעיל להגנת הבית ומשמשות בעצם אבטחה מפני מזיקים. היתרונות של רשתות שניתן להתקין אותם בכל בית, ניתן להתאים רשתות  לכל סוג של חלון, רשתות לחלונות ניתן להרכיב על חלון העשוי עץ או אלומיניום. כדי להתקין רשתות אין צורך בבעל מקצוע, ניתן בדרך כלל לעשות זאת באופן עצמאי.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה