שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> בית -> על ארבע
הוסף עכשיו מאמר למדור :
על ארבע
 

אילוף גורים נושכים עם תוצאות מיטביות


אושר

קופירייטינג

 
 

 

מדוע גורי כלבים נושכים

כאמור, גורי כלבים נולדים לעולם חדש, עולם שמסקרן אותם והם מחפשים את עצמם בתוכו. השובבות של ילדים באה לידי ביטוי גם אצל גורי כלבים, שהם מאוד אנרגטיים, ואוהבים לשחק בדרכם שלהם כשחלק מהמשחק יכול להתבטא בנשיכות חפצים או אנשים. נשיכות אנשים יכולות גם להיות נגזרת של גורי כלבים אגרסיביים במיוחד, או גורים שנלקחו מהרחוב ולמדו כבר בימיהם הראשונים להגן על עצמם בדרך של תקיפה. המקורות לנשיכה אצל הכלבים הם רבים, אך בכל המקרים, זהו דבר המצריך טיפול מקצועי והתחלת תהליך של אילוף גורים נושכים.

חשיבות האילוף של הגור הנושך

גור נושך, בין אם כמשחק שובבי ובין אם כתוצאה מאגרסיות הצבורות בו, עלול לגדול ולהיות כלב תוקפני, חשדן, שאינו מצליח לחיות בשלום עם בני האדם, לרוב עם אלו שהוא פוגש מחוץ לבית ולעיתים, במקרים הפחות טובים, אף עם בני הבית עצמם. אילוף גורים נושכים הוא חשוב, גם כיוון שזהו חלק בחיים שבו הקליטה ויכולת הלמידה טובות יותר, וגם כי זהו שלב עיצוב קריטי לחיים הבוגרים של הכלב. אילוף גורים נושכים ישפיע על המשך החיים המשותפים שלכם עם הכלב ויקנה לו יכולות טובות יותר לחיים בהרמוניה עם אנשים.

הסמכות והשיטות לאילוף גורים נושכים

כשאתם מחליטים לבצע את פעולת האילוף של כלבים נושכים, חשוב לבחור את האדם הנכון לכך. צריך זה להיות מאלף כלבים מוסמך ומקצועי שמכיר ספציפית את התנהגות גורי הכלבים והטיפול בגורים נושכים. אילוף גורים נושכים שייעשה באופן לא מקצועי יכול לפגוע בכלב ולא להניב את התוצאות הרצויות. לתהליך אילוף גורים נושכים ישנן שיטות מגוונות, בין אם אילופם במסגרת שטחי אילוף ובין אם אילופם בבית, ועוד. אילוף גורים נושכים חייב להיעשות באופן המתאים לאופי של הכלב, לקצב הלמידה והקליטה שלו וכמובן בהתאם לציפיות של הבעלים.

אילוף כלבים הינו תהליך חשוב שמקנה הרגלים בסיסיים לכלב שלכם, הרגלים שבתום תהליך האילוף, יניב תוצאות חשובות לחיים משותפים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה