שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> על ארבע
הוסף עכשיו מאמר למדור :
על ארבע
 

אילוף גורים – להתחיל מקטן


אושר

קופירייטינג

 
 

 

אילוף גורים מחיר – מקצוע לכל דבר

אין ספק, אילוף גורים מחיר הוא מקצוע שמכשיר מטפלים לגורים שיגדלו להיות כלבים. המטרה היא כמובן לסייע לגורים אותם מאמנים, על מנת להתמודד עם קשיים ופחדים. על מנת ללמוד אילוף גורים, יש כמה כמה תכניות לימודים מקיפות לנושא. תכניות אלה מכשירות את התלמידים לטפל באמצעות גורים וכמובן כוללות 2 הכשרות: הכשרה למאלפי גורים וגם למטפלים באמצעות גורים.

מה צריכים לדעת מאלפי גורים

מאלפי גורים מוסמכים הם אלה שעברו סטאג' מעשי באילוף וסטאג' מעשי בטיפול בגורים. מאלף גורים מבצע קשת מאוד רחבה של תפקידים בחייו של הכלב שלו. מאלף גורים יכול להביא למצב שבו הכלב שלו צועד לצידו מבלי שיזדקק לרצועה כלל. המטרה במקצוע אילוף גורים – היא להביא את הכלב להקשיב לבעליו להיות לו לעזר רב בכל מצב. אילוף גורים מחיר יכול בהחלט גם לסייע במקרים שבהם נדרש לאתר מישהו שנעדר והוא מסוכן או פועל בניגוד לחוק. זהו ללא ספק תחום מעניין ומרתק שצריך בהחלט לתת את כל כולך כדי להיות מאלף גורים מקצועי לכל דבר.

אילוף גורים מחיר – כמה זה עולה

כאשר הגור שלכם יתפקד בצורה יעילה ויתנהג כפי שמצופה ממנו, רק אז תרגישו שהיה שווה כל שקל שהוצאתם עליו. אילוף גורים מחיר נאמד בין 100 ש"ח ל- 200 ש"ח בממוצא. אילוף גורים מחיר מציע מענה לבעיות התנהגות בסיסיות של הגור כמו: הריסת רהיטים, עשיית צרכים, נביחות, תוקפנות ועוד. אילוף גורים מחיר הוא בהחלט חשוב לגורים. אילוף גורים מחיר מחשל את הגורים שנולדו זה עתה ומכין אותם לחיים האמיתיים. אילוף גורים מחיר הוא בהחלט תהליך ששווה כל שקל. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה