שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> על ארבע
הוסף עכשיו מאמר למדור :
על ארבע
 

אילוף כלבים בפנסיון


YoniG
 
 

אילוף כלבים בפנסיון

בשעה טובה, אימצתם כלב. גור או מבוגר, אין ספק שאימוץ כלב הוא אחת הפעולות המכניסות שמחת חיים, הנאה ואווירה טובה בבית עבור כל דיירי הבית, הילדים והמבוגרים. הטיפול בכלב אינו מן תחומי האחריות הזניחים יותר, מאחר וממדובר בבעל חיים הזקוק לטיפול על בסיס יומיומי, בין אם על ידי האכלתו ובין אם בכמה וכמה טיולים מדי יום עם הכלב לשם עשיית צרכים ולהתאווררות.

את רב ההרגלים ניתן לשנות בשלב זה או אחר, אולם ישנם לא מעט מקרים בהם בני האדם מתקשים להתמודד עם תופעות שונות של כלביהם. עשיית צרכים בבית עצמו, אי ציות לפקודות בסיסיות, הרס של רהיטים בבית על ידי הכלב ועוד – הן תופעות המצריכות אילוף מקצועי. כמעט כל פנסיון כלבים מציע אילוף כלבים בתהליך מדורג המתבצע על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום.

כמובן שרצוי לשים את הכלב לאילוף של פנסיון כלבים מקצועי עוד בגיל קטן ככל האפשר, אולם ישנם לא מעט מאלפים שיוכלו לאלף כלבים בכל גיל, על פי שיטות שונות. סדרת האילוף המתבצעת בכל פנסיון לכלבים מאפשרת לבעל הכלב ליצור עימו קשר פורה וחיובי, תקשורת טובה ואמיצה יותר עם הכלב וחינוך להתנהגות בוגרת יותר מצד הכלב.

ישנם סוגים שונים של אילוף ברמות התערבות שונות. בעוד בעלי כלבים בגילאים צעירים יותר יזדקקו לרמה מינימאלית של התערבות בהתנהגות כלביהם, כלבים בעלי חרדות שונות או טראומות מן העבר יזדקקו למאלפים מנוסים יותר והשקעה יסודית יותר באילוף עצמו. ניתן להגיע לכל פנסיון לכלבים הצריכים אילוף ולהיוועץ עם איש במקצוע במקום. מחירים של סדרות אילוף כלבים יכולים לנוע בין אלף ש"ח לכמה אלפי שקלים, בהתאם לרמת האילוף הנדרשת.

בעל הכלב מלווה את סדרת המפגשים בפנסיון הכלבים עצמו כך שבתום המפגשים יוכל ליצור עימו קשר איכותי לאורך זמן, כאשר הכלב יגלה משמעת מלאה לציווי בעליו. בעלי הכלב עצמו לומד מהמאלף באילו התנהגויות מותר לנקוט ובאילו לאו, מתי אפשר לצ'פר אותו בפרס ומתי לא, ועוד.

יתרונו של פנסיון לכלבים על פני מסגרת אחרת של אילוף הינו במתן התנאים המלאים הנדרשים לאימון הכלב והקניית הרגלים חדשים בחייו, בין אם מדובר בהטלת צרכיו ובמרחבי משחק שונים לאימון עצמו, אמצעים שונים הדרושים לאילופו וביטוח מלא. אמנם, לא כל פנסיון כלבים מציע שירותי אילוף לכלבים, ולא בכל רמה מתבקשת, וגם את אלו שכוללים שירותי אילוף כלבים יש לבדוק על הניסיון, המיומנות וההסמכה שלהם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה