שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בית -> על ארבע
הוסף עכשיו מאמר למדור :
על ארבע
 

אילוף כלב, בשביל שינוי של 180 מעלות בהתנהגות כלבך


אושר

קופירייטינג

 
 

 

אילוף כלב, על מנת שכלבך יתנהג בדיוק כמו שתמיד חלמת

אתה אוהב את כלבך, הוא יקר לך, רק שבזמן האחרון אתה מרגיש שכלבך לא מקשיב לך ועושה מה שהוא רוצה ללא התחשבות באף אחד? משהו קורה לכלבך אם כך ויש לזה טיפול, המצב לא אבוד. אילוף כלב הוא אילוף מקצועי אשר מלמד את כלבך בסביבתו הטבעית התנהגויות חדשות ומתקן אצלו התנהגויות קיימות אשר תפקודן לקוי על ידי כל מיני טכניקות של התניה קלאסית, נתינת פרס לכלב אחרי כל התנהגות טובה וכדומה. אילוף כלב, הפתרון לכל הבעיות של כלבך אשר סך הכול כמו כולנו רוצה להרגיש נאהב ורצוי.

אילוף כלב, אצלנו זה נובע מאהבת אמת לכלבים

אילוף כלב אשר מתבצע על ידי כל אחד ממאלפי הכלבים שעובדים עבורנו נובע בראש ובראשונה מאהבתם הגדולה לכלבים. העובדה שאהבתם לכלבים כל כך גדולה היא שהביאה אותם לעבוד בתחום זה מלכתחילה. אילוף כלב מתבצע על ידי מאלף כלבים מקצועי אשר עבר קורסים רבים בתחום הווטרינריה ואילוף כלבים ובנוסף בעל שנים רבות של ניסיון עם כלבים מגזעים, מינים וגילאים שונים כך שאתה יכול להיות סמוך ובטוח שכלבך יקבל את מלוא האהבה ותשומת הלב לצד עבודה מקצועית. אילוף לכלב, כלבך ואתה לא לבד, את המסע הקסום הזה אנחנו נעבור ביחד, צעד אחרי צעד לעבר ההצלחה.

אילוף כלב, קודם כל חשוב לנו לקבל את חיבתו של הכלב ורק אחר כך להתחיל בתהליך

אילוף לכלב לא יכול להתבצע כאשר הכלב אינו מכיר את המאלף. על כן אצלנו השלב הראשון והפונדמנטאלי בתחילת אילוף לכלב הוא למצוא את נקודת החיבור והאמון בין הכלב למאמנו ופה בעצם מתחיל המסע. לאחר מכן יכול המאלף לבצע אילוף לכלב ביתר קלות מתוך כבוד הדדי בין הכלב לבינו והתהליך הרבה יותר אפקטיבי ויעיל. אילוף לכלב, בעזרת אהבה ומקצועיות אנחנו ננצח!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה