שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> על ארבע
הוסף עכשיו מאמר למדור :
על ארבע
 

האם יש משהו שאפשר לעשות כדי לחנך את הכלב?


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

האם שוב חזרתם הביתה ומצאתם פיפי על השטיח? האם אתם קמים בבוקר לחפצים פזורים ולעוסים? הכלב שוב עולה על ספות וכיסאות? אז אתם זקוקים בדחיפות לאילוף כלבים מקצועי. חיית מחמד יכולה להוות מוקד למגוון ענק של הנאות, אך ההנאה מהכלב שלכם נפגמת כאשר ההתנהגות שלו לא הולמת את החיים בביתכם. כלבים צעירים, כמו גם כלבים מבוגרים עם הרגלים לא טובים, עשויים להיות מטרד לא קטן, כאשר הם אינם מחונכים.

 

אילוף כלבים מקצועי– חינוך בסיסי.

 

כאשר מאמצים כלב למשפחה, יש לקחת בחשבון שגידולו כרוך בעבודה מתמדת. כלב דורש תשומת לב, טיולים ארוכים, האכלה וטיפוח מתמיד, והמון המון אהבה. כשהכלב צעיר מאוד, רצוי להקנות לו הרגלים בסיסיים שימשיכו איתו לכל מהלך חייו. ראשית, חשוב מאין כמוהו הוא החינוך הבסיסי לצרכים. אף אחד לא אוהב לחזור הביתה להפתעות לא נעימות כמו צרכים על הרצפה, וכאשר הכלב צעיר יש להורידו לפחות חמש פעמים ביום ולהרגילו לעשות את צרכיו בחוץ.

 

אך מה קורה כאשר הצרכים נעשים בכל הבית? אילוף כלבים מקצועי, ייתן לכם את הכלים לחנך את כלבכם לעשיית צרכים ולבקש לצאת כל אימת שהוא מרגיש צורך, ובכך תימנע מכם האי נעימות של ניקיון מתמיד אחרי הכלב. יתרה על כך, כלבים צעירים נוטים ללעוס ולשחק עם כל חפץ, הן מפני שהם מצמחים שיניים והן מפני שהם משועממים. כדי למנוע מכלבכם ללעוס על חפץ שהם מצליחים להניח את כפותיהם עליו, רצוי ומומלץ לפנות לעזרה מקצועית.

 

אילוף כלבים מקצועי– פקודות בסיסיות.

 

לימוד פקודות בסיסיות, עשוי להועיל גם לכם וגם לשמור על בטחון הכלב. לכלב שאינו ממושמע, עשוי לרוץ לכביש, למשוך את בעליו בחוזקה או לתקוף כלבים אחרים ולהוות סכנה. אילוף כלבים מקצועי, יאפשר לכם ללמד את כלבכם לשבת, ללכת לצידכם, לבוא כאשר קוראים לו ולשכב. כלבים צעירים, אינם אוהבים ללכת כאשר הם קשורים ברצועה, והם מנסים, להוליך את בעליהם לכיוונים שהם רוצים. אילוף כלבכם ללכת לצידכם כאשר הם קשורים ברצועה, בצורה נינוחה ולא למשוך אתכם, הינו חיוני במיוחד במידה ואתם בעליו של כלב גדול או בינוני.

 

בנוסף, חשוב מאוד שכלבכם יידע לבוא כאשר אתם קוראים לו. כלב שמשחררים אותו מרצועתו, עשוי לרוץ לכביש סואן ולהידרס, או לברוח ולא למצוא את דרכו הביתה. חינוך כלבכם לבוא כאשר קוראים לו, או לעצור לפי פקודה, ימנע מכלבכם לברוח וישמור על בטיחותו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה