שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> על ארבע
הוסף עכשיו מאמר למדור :
על ארבע
 

הילס סופר פרימיום וקלילות התנועה


אמנון
 
 

 

בעיות מפרקים אצל כלבים וחתולים יכולים להיגרם עקב גיל מבוגר או להתפתח מגיל צעיר, עקב מום מולד.

כלבים וחתולים נוטים לפתח במרוצת השנים בעיות במפרקים. כדאי לדעת כי ניתן להתגבר על הבעיה או להקטין את תופעות הלוואי, בעזרת מזון מתאים. הילס סופר פרימיום מציע מזון רפואי לחתולים וכן מזון רפואי לכלבים, המיועד לחיות מחמד עם בעיות מפרקים.

 

 

בעיות תנועה משפיעות על הבריאות הכללית

בעיות מפרקים יכולות לפגום באיכות חייה של חיית המחמד שלכם. כלב או חתול עם בעיות במפרקים, ינוע פחות, יתקשה בהליכה וקפיצה ועלול בין היתר לפתח בעיית השמנה העלולה להגביל עוד יותר את כושר התנועה שלו ולהחמיר בעיות בריאותיות. חיות מחמד המוגבלות בתנועתן נוטות לפתח לעיתים קרובות גם משקל עודף המחמיר את בעיית התנועה שלהן וכן לפתח מחלות הנלוות להשמנה כמו לחץ דם, בעיות לב ובעיות עיכול.

 

למנוע ניתוחים

חיות מחמד 'מעורבות' נוטות להיות בריאות יותר מחיות מחמד 'גזעיות'. ישנם גזעי כלבים וחתולים הנוטים לפתח בעיות מפרקים וסחוס, ולעיתים הבעיה מתחילה בגיל צעיר. רבות מחיות המחמד שנולדו עם נטייה גנטית לבעיות מפרקים וסחוס, נזקקות במרוצת השנים לניתוחים מתקנים, שיאפשרו להם לנוע, אולם ישנה דרך יעילה להתגבר על הבעיה באמצעים לא פולשניים.

 

שאלה של גיל

כלבים וחתולים מבוגרים עלולים לפתח במרוצת השנים בעיות סחוס ומפרקים הגורמות לנוקשות בתנועה. ניתן לשפר את מצבם ולהשיב להם את קלילות התנועה, באמצעות מזון רפואי לכלבים וכן מזון רפואי לחתולים. האכלה במזון המיועד לטיפול במקרים שכאלו, יכולה לשפר את מצבם באופן משמעותי תוך שבועות ספורים ולשפר את איכות חייהם ובריאותם ללא היכר. חיות מחמד מבוגרות זקוקות למזון ייעודי שיקל על תסמיני הזקנה וישפר את בריאותן בשנות חייהן המתקדמות.

 

מזון רפואי מסייע לטיפול

הילס סופר פרימיוםהוא מזון שהוכח קלינית כיעיל לשיפור התנועה של חתולים וכלבים. מזון רפואי לכלבים וכן מזון רפואי לחתולים, מסייעים לבריאות הכללית של חיות המחמד שלכם ומזון לטיפול בבעיות מפרקים, ומותאם במיוחד לסייע במקרים שכאלו. תוכלו לראות תוצאות ושיפור חד בהרגשה הכללית של חיית המחמד שלכם, תוך שבועות ספורים מזמן התחלת הטיפול. מעבר להאכלה במזון הילס סופר פרימיום, שפותח על ידי וטרינרים מומחים לתזונת בעלי חיים, יביא לשיפור במצבה של חיית המחמד שלכם וישפר את איכות חייה.

 

מזון שהוא גם תרופה

מזונות המכילים חמרים לחיזוק הסחוס, מצוינים לבעלי חיים הסובלים ממחלות מפרקים כרוניות, מזון הילס סופר פרימיום מכיל בין היתר חומצות שומן אומגה 3, שפותחו במיוחד בחברת הילס, בטכנולוגיה פורצת דרך. מזון רפואי לכלבים וכן מזון רפואי לחתולים, המיועד לטיפול בבעיות מפרקים, מכיל בין היתר גם DHA ו- ALAהמסייעים לחיזוק מפרקים וסחוס אצל בעלי חיים.

 

רק דברים טובים

חשוב לדעת כי מזון הילס סופר פרימיום מיוצר מחומרים טבעיים, ללא חומרי צבע וטעם מלאכותיים, ללא חומרים משמרים, מכיל רמות גבוהות של חלבון משובח המסייע לחיזוק מערכות הגוף והשרירים, נוגדי חמצון המסייעים לחזק את מערכת החיסון של חיית המחמד, רמות סידן גבוהות המסייעות לשיניים ולעצמות, סיבים המסייעים לעיכול ורמות שומן נמוכות שיסייעו לשמור על משקלם התקין של חיית המחמד האהובה עליכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה