שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> על ארבע
הוסף עכשיו מאמר למדור :
על ארבע
 

וטרינר 24 שעות


דר' תומר

דר' תומר ויינגרם

בית חולים לחיות מחמד בכפר הירוק
וטרינר חירום 24 שעות

 
 

 

כיום, עם התקדמותה של הרפואה הוטרינרית בישראל, גדלה הדרישה של בעלי הכלבים והחתולים לזמינות של וטרינר 24 שעות ביממה. בדומה לרפואה הומנית וזמינות בתי החולים, גם בעלי חיות המחמד מצפים כי במקרי חירום ימצא להם פיתרון מיידי בדמות בית חולים וטרינרי המאויש מסביב לשעון ומסוגל לטפל בחיית המחמד היקרה שלהם.

באופן שגרתי, חיות המחמד מטופלות ומחוסנות ע"י וטרינר במרפאה וטרינרית מקומית ואת מרבית הטיפולים הן מקבלות בקרבת הבית. הבעיה היא  - מה יקרה כאשר הכלב  או החתול ירגיש לא טוב ביום שבת או, אם, חס וחלילה, הוא יהיה מעורב בתאונת דרכים באמצע הלילה?

מה יעשו בעלי חיות המחמד במקרים שכאלו? האם יתקשרו אל הוטרינר השכונתי אשר יאלץ לצאת מביתו באמצע הלילה אל המרפאה הוטרינרית? במקרים אלו,, כמה זמן יאלצו בעלי החיים לחכות בכדי לקבל טיפול וטרינרי במקרה חירום?

בשל כך נוצר השירות של וטרינר 24 שעות ביממה - בכדי לספק לכם ולבעלי החיים שלכם שירותי חירום וטרינרים לתת את הטיפול הוטרינרי הטוב ביותר, בכל שעה, עבור חיית המחמד שלכם.

לכן, במקרי חירום, המלצתנו היא להגיע ישירות אל בית חולים וטרינרי ולא לחכות עד אשר הוטרינר יגיע אל המרפאה.

נקודה נוספת אשר כדאי להבהיר במקרים אלו, היא ההבדל בין "זמינות של וטרינר" 24 שעות (כאשר הכוונה היא כי מדובר  בוטרינר אשר זמין טלפונית) לנוכחות בפועל של וטרינר  אשר נמצא בבית חולים וטרינרי מצויד המיועד לטיפול במצבי חירום וטרינרים. מאשר ובמקרי חירום, חשוב להגיע אל וטרינר מוקדם ככל האפשר, עדיף להגיע למקום בו נמצא כבר וטרינר חירום זמין לקבלת הטיפול הרפואי הדרוש.

בשל כך, כאשר קיים צורך בטיפול וטרינרי למקרי חירום בלילה, בחג (כגון פסח) או בסופי שבוע, ההמלצה היא להגיע ישירות אל בית חולים וטרינרי אשר מאויש על ידי וטרינר 24 שעות ביממה.

בישראל ישנם בתי חולים וטרינרים ספורים בלבד אשר מאוישים על ידי וטרינר תורן 24 שעות מסביב לשעון.

באזור תל אביב, רמת גן ,רמת השרון או במרכז, בית חולים וטרינרי שכזה ממוקם בכפר הירוק. בית החולים הווטרינרי בכפר הירוק מאוייש על ידי וטרינרים 24 שעות ביממה, שבתות וחגים (כן אפילו ביום כיפור!).

במקרים חירום או בכל שאלה אפשר ליצור קשר עם וטרינר תורן ולקבל יעוץ רפואי או להגיע ישירות עם הכלב או החתול לטיפול. כמו כן, במקרי חירום ניתן להתקשר ולקבל ייעוץ לגבי עזרה ראשונה לחיות מחמד.

במקרי חירום אפשר גם  להיעזר בשירותי הסעה לבעלי חיים ה מסופקים על ידי בית החולים הוטרינרי 24 שעות ביממה. באמצעות שירות זה, אתם יכולים להביא את חיית המחמד אל בית החולים הוטרינרי גם בשבתות וחגים ובשעות הלילה, ללא הצורך במוניות.

אנו מייעצים היא לטפל ולחסן באופן שגרתי את חיות המחמד. רפואה וטרינרית מונעת כגון חיסונים וטיפול נגד טפילים יעילים במניעת מחלות. בקשתנו היא לא  לשחרר את בעלי החיים ליד כבישים בכדי למנוע תאונות ופגיעה בחיות המחמד היקרות לכם. העיקר שלא תזדקקו לשרותי בית חולים וטרינרי או וטרינר חירום 24  שעות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה