שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> על ארבע
הוסף עכשיו מאמר למדור :
על ארבע
 

חיסונים והאכלה נאותה


אמנון
 
 

 

הבאתם הביתה בשעה טובה כלב או חתול. חשוב לזכור כי חיית מחמד היא בת משפחה לכל דבר ועניין וכפי שאתם דואגים להאכלה קבועה, טיולים וניקיון, כן עליכם לשמור על בריאותה ומניעת מחלות. חיסונים נועדו לשמור על בני אדם ובעלי חיים ממחלות וחשוב לחסן את חיית המחמד שלכם, דבר שישמור עליהם ועליכם מפני הידבקות במחלות קשות. כדאי גם לדאוג למערכת חיסונית טובה וחזקה של חיית המחמד באמצעות האכלה במזון הילס סופר פרימיום, המסייע בחיזוק המערכת החיסונית של חיית המחמד.

 

חיסונים מונעים מחלות

חשוב לחסן את בעלי החיים לפי המועדים שיקבע הרופא הווטרינר. חיסונים הינם הדרך הטובה ביותר להבטיח את בריאות חיית המחמד מפני מחלות מדבקות ומסוכנות. חשוב עם זאת לדעת, כי גם האוכל שתתנו לחיית המחמד שלכם, יסייע לחסן אותה מפני מחלות. מזון רפואי לכלבים וכן מזון רפואי לחתולים, מחזקים את המערכת החיסונית של חיית המחמד שלכם ומונעים מחלות לטווח קצר וארוך. מזון הילס סופר פרימיום מכיל וויטמינים ומינרלים ועשוי מחמרים טבעיים וללא חומרים משמרים.

 

חיסונים שנתיים

כלבת הינה מחלה קשה וחשוכת מרפא, שההתגוננות היחידה מפניה היא חיסון מקדים. חיסון מפני מחלת כלבת ניתן לכלבים וחתולים, לראשונה בגין הנע בין 3-6 חודשים ולאחר מכן מדי שנה בשנה. כדאי לדעת כי חיסון נגד כלבת מחויב על פי החוק, והינו תנאי למתן רישיון להחזקת כלב. חיסון משושה הוא חיסון הניתן נגד 6 מחלות שונות וקטלניות והוא ניתן מגיל 5 שבועות ובמשך פעמיים עד ארבע פעמים נוספות.

 

תזונה נכונה מונעת מחלות

חיסון נגד שעלת ניתן לגורים וכלבים אחת לחצי שנה, החיסון ניתן בעיקר לכלבים השוהים במקומות בהם נמצאים כלבים אחרים. החיסונים אינם שומרים על חיית המחמד שלכם ממחלות כמו הצטננות, אלרגיות ומחלות הקשורות לעיכול, חשוב לזכור כי תוכלו למנוע רבות ממחלות אלו בעזרת מתן קבוע של מזון רפואי לכלבים וכן מזון רפואי לחתולים.

 

חיזוק המערכת החיסונית

חתולים מקבלים חיסון מרובע מינקותם ומדי שנה בשנה וכן כדאי לחסן גם אותם נגד כלבת. עם זאת, החיסון נגד כלבת אינו חובה כשהמדובר בחתולים. טיפול נגד תולעים הוא מומלץ הן לחתולים והן לכלבים. וודאו כי חיית המחמד שלכם אינה אוכלת אוכל מחוץ לבית והקפידו להאכיל אותה מזון הילס סופר פרימיום מינקותה, מה שיחזק את המערכת החיסונית שלה ויספק לה את כל הוויטמינים והמינרלים להם היא זקוקה.

.

טיפול נגד טפילים

 טיפול מונע בטפילים על עורם של חיות המחמד נעשה בשני אופנים:כדאי להזמין מדביר מוסמך שיפזר טיפול מונע נגד קרציות ופרעושים בבית ובחצר. במקביל, ניתן לטפל בחיית המחמד באמפולות נוגדות טפילים שמפזרים על פרוותן מגיל שלושה חדשים ואילך. בשוק נמכרים גם סוגי קולרים נגד קרציות ופרעושים. בדקו לעיתים תכופות הימצאות טפילים ובאם אתם מוצאים הסירו אותם. מזון רפואי לכלבים וכן מזון רפואי לחתולים, יוכלו להבטיח כי תזונת חיית המחמד שלכם, תסייע למערכת החיסונית שלה להתמודד ביתר קלות עם מחלות הנובעות מעקיצות טפילים.

 

ישנם בשוק כמו כן גם אבקות ותרסיסים שניתן לפזר ישירות על פרוות חיית המחמד ואשר ידחו את הטפילים. באם אתם משתמשים באבקות או בתרסיס, ודאו להרחיק אותם מאפה של חיית המחמד, השתדלו לרסס את חיית המחמד בעדינות ובאופן שלא תשאף מחומר ההדברה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה