שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> על ארבע
הוסף עכשיו מאמר למדור :
על ארבע
 

טיפים לחינוך הגור שלכם


Eli levy

אלי

 
 

 

טיפים לחינוך הגור שלכם

החלטתם לאמץ גור? אין ספק כי אתם אוהבים את הגור החמוד והצמרירי שלכם. צוות חנות גורים מעוניין שתמשיכו לאהוב את הגור שבחרתם לאמץ גם לאחר שהוא עשה את הצרכים שלו בתוך הבית...

חנות גורים – כמה דברים שכדאי לדעת:

עובדי חנות גורים מודעים לכך כי קשה לעמוד בפיתוי של אימוץ גור כלבים או גור חתולים, בפרט אם אתם מגיעים לחנות עם הילדים שלכם. צוות עובדי חנות גורים היה עד להבטחות חוזרות ונשנות של הילדים לטפל בגור, לטייל איתו ולקחת חלק בטיפול השוטף שלו, אולם זה המקום לומר לכם: הילדים שלכם יבטיחו, אולם בסוף הטיפול בחיית המחמד ייפול עליכם. אנחנו לא רוצים להפחיד אתכם חלילה, רק ליידע אתכם ולשקף לכם את המציאות, מכוון שאנו רוצים שתדעו, שאם החלטתם לאמץ גור- דעו למה אתם נכנסים.

לא מומלץ לאמץ גור או כל בעל חיים אחר למשך תקופה קצרה ואז "להיפטר" ממנו או למסור אותו מכוון שבדיעבד אתם מגלים במה כרוך גידול גור. מסירת חיית המחמד שלכם כרוכה בעצב רב לכל הנוגעים בדבר: לכם, לילד ולכלב / החתול עצמו.

הסתגלות הגור לבית החדש שלו:

הגור שלכם זקוק לזמן הסתגלות לביתו החדש, הוא ביתכם. היו סבלניים. הוא זקוק למקום שקט ולא הומה יתר על המידה. אתם יכולים גם להשתמש בכלוב אילוף לכלבים- זה רק נשמע רע אבל הגור חש מוגן ובטוח בכלוב זה בזמן תקופת הסתגלותו. זכרו: גורים נוהגים לכרסם כל דבר. נעליים, רהיטים ועוד. היו סבלניים.

ומה בנוגע לעשיית צרכים מחוץ לבית?

צוות חנות גורים מנחה את מאמצי הגורים להיות סבלניים בתהליך האילוף והחינוך לעשיית צרכים מחוץ לבית ובזמנים קבועים. זכרו: עד גיל שלושה חודשים הגור שלכם אינו מסוגל "לשלוט" בזה ממש כמו שתינוק בין חצי שנה אינו מסוגל לשלוט על סוגריו. לכן, מומלץ ורצוי לפזר עיתונים או סמרטוטים ישנים במקום מסוים וקבוע בתוך הבית- הגור יתרגל לעשות את צרכיו רק במקום זה.

זכרו: כפי שאנו, בני האדם, זקוקים לפידבק, כך גם הגור שלכם. הגור עשה את צרכיו על העיתון שהונח על הרצפה? עודדו אותו. לטפו אותו. צ'פרו אותו. לאחר שהגור שלכם סיים לקבל את סדרת החיסונים שלו, ומותר לו לצאת מן הבית- הקפידו להוציא אותו החוצה כמה שיותר, תגמלו את הגור שלכם בכל פעם שהוא עושה את צרכיו בחוץ. ואת ערמת העיתונים או הסמרטוטים קרבו לאט לאט לעבר פתח הדלת. הגור ילמד ויפנים כי עליו לעשות את צרכיו בחוץ. כמו כן, אתם, כבעליו, תדעו שכאשר הוא עומד ליד הדלת הוא מבקש לצאת החוצה בשביל לעשות את הצרכים שלו.

תהליך החינוך אורך זמן ויש לקחת זאת בחשבון.

במידה ואתם נתקלים בבעיה או בקושי בנושא חינוך הכלב לעשיית צרכים מחוץ לבית- חנות  גורים או חנות חיות מעסיקה צוות מיומן ומנוסה שישמח להנחות אתכם צעד אחר צעד, לייעץ לכם במקומות בהם אתם שוגים ולהציע אלטרנטיבות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה