שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> על ארבע
הוסף עכשיו מאמר למדור :
על ארבע
 

כסאות משרדיים – כי בריאות קודמת לכל!


טלי גל
 
 

בהגיענו לעבודה משרדית כלשהי, מצפה לנו עבודה אינטנסיבית מול מסך מחשב. הדבר דורש כי ימצאו כסאות מחשב נוחים, המספקים תמיכה ואפשרות כוונון בצורה גמישה ככל האפשר, על מנת שנוכל להתאים את הכסא לתוואי גופינו ובכך למזער נזקים של כאבי גב, עורף, שרירים כתוצאה מישיבה ממושכת, הפניית העורף אל מול מסך המחשב, שליחת ידינו קדימה על מנת לעשות שימוש במקלדת ובעכבר ועוד.

יש צורך כמובן לארגן סביבה ארגונומית, אשר תתאים את סביבת העבודה לעובד ולנתונים פיזיים המותאמים לרוב האוכלוסייה.

כאשר מקום עבודה כגון משרד, שם את טובת עובדיו לפני הכול, ומאפשר לעובדים להעביר שעות ישיבה רבות במסגרת העבודה, על כסאות נוחים, תומכים, ועמידים – מאפשר עובדים בריאים, מרוצים ובעלי תפוקה טובה יותר.

 

המשרד –

 

כסאות משרד מהווים חלק חשוב מנראות המקום, נוחות עובדיו, ומקום לקהל הלקוחות. ניתן ליישם כסאות אלה על פי המטרה אליה הם מכוונים. לעובדים ניתן לרכוש כסאות מחשב איכותיים השומרים על בריאותם, ומקנים תמיכה מלאה לנקודות הגב, ידיים, עורף וראש במידת האפשר. לקהל הלקוחות ניתן לרכוש כסאות משרדיים מעוצבים, מרופדים ורחבים יותר, אשר אינם מצריכים ישבה ממושכת, כמו לדוגמת לובי קבלה ועוד.

כסאות משרדיים מהווים חלק חשוב מהמשרד ותפקודו. כסאות לא נוחים הן לעובדים והן לאורחים יגררו בדרך כלל יחס לא ממש חיובי, ויצריכו בעתיד החלפה של רהיטי המשרד כגון כסאות, לדגמים נוחים יותר.

לכן אם כבר חושבים על הקמת משרד, יש לתת תשומת לב לכל הנתונים הללו, וכך גם לחסוך הוצאות מיותרות ויחס לא ממש חיובי מצד העובדים והלקוחות הפוטנציאליים.

 

 

כל מקום ואתר –

 

ניתן למצוא כסאות, לבנות, לרכוש, להשאיל ולהעביר מיד ליד. ניתן אף להבחין כי כאשר מחפשים כסאות לרוב ישאלו אותנו לגבי המטרה לשמה מיועד הכסא. ניתן למצוא כסאות מחשב, כסאות מנהלים, כסאות גן וחצר ועוד שלל דוגמאות לעולם הרחב והמגוון של עולם הכיסאות.

ישנם ביטויים שונים המתארים מצבים בעזרת כסאות  -  "נפל בין הכיסאות"  ועוד. השימוש בכסא במובן הפיזי ובמובן המילולי מלווה אותנו שנים ארוכות ורבות, וימשיך להתקיים, היות ולא ניתן לתאר את חיינו ללא השימוש באותו אביזר בעל אלף הפנים הנקרא – כסא.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה