שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> על ארבע
הוסף עכשיו מאמר למדור :
על ארבע
 

מגוון מוצרי בבה קונפורט


mata rotze
 
 
פחד ענק שלא עזב אותי בהריון הראשון שלי היה כיצד אצליח לגונן על הילד שצומח בקרבי, האם אצליח למשל להוציא אותו לעולם ולשים אותו ברכב ללא התקף לב?

אחרי מחשבות רבות וצבירת ידע רב מפורומים שונים החלטתי לפתע כיצד להתנהג - אני צריכה לרכוש מוצרים שנועדו לתינוקות באופן מושכל, מלומד וחכם. רק כך בוודאות אצליח להיות מוכנה ומזומנה להפוך לאמא כמו שפינטזתי.

בבה קונפורט

כיום, עולם מצרכי הילודים מתהדר במגוון פרודוקטים משונים שלרוב מנסים להתמקם כראשונים בתחומם. למרות שמרבית המותגים באים עם אישור שמגלם חוזק, אנו אמהות ואבות, צריכים ומחוייבים להכיר את דרך השימוש בנוסף וטוב ממה שכתוב בעלון ההוראות.

אחת הדוגמאות הינה כאשר התנסנו בשמחה פריט ששמענו עליו מאות הילולים מאנשים מאושרים. אבל, בצער נתוודע שכשם שאין למרביתנו אותה השקפה כלפי אוכל, ככה גם לא כלל רוב הזאטוטים מחזיקים נחת מהפרודקט שכ''כ הללו אחרים. לכן אני מפצירה בכם, אבות ואמהות, לבדוק חסרונות בבית ולא בחנות.

לרכוש מוצרי פעוטות

כלל מהותי שראוי לדעת הוא הכלל לפיו כדאי לערוך הפרדה מלאה בין החפצים שאפשר לרכוש, עוד בהמהלך הריונכם לעומת אביזרים שכדאי שיותאמו בדיוק למימדיו של ילדכם, ולכן עדיף להמתין קצת עם הרכישה שלהם.

בין המוצרים השונים שאותם אפשר לרכוש כהכנה ראשונה ניתן לציין: רהיטי תינוקות, תיק לתינוק, משטח אוניברסיטה ועוד. אולם בין המוצרים עמם עדיף לחכות ראוי לציין בפרט - מיטה וסלקל.

למה רצוי לכם שתמתינו עם הקנייה של האביזרים האלו?

הטריגר הבולט שמפאת קיומו הכרחי שתחכו הנו העניין של ההתאמה האישית להדרדק, פעמים לא מבוטלות, אנחנו נגלה כי למרות שאומרים על מוצר מסויים שהוא נועד לתינוקות עד שלוש, אבל כנראה לצערכם הוא אינו בגודל הנכון. כך לדוג' - מידי פעם נשקול לקנות חצאית ע''פמידה ידועה, ולצערנו נקלוט ונפנים שהיא ממש לא מתאימה לנו.

מחפשים לקבל מידע מורחב? גלו עוד ב-מוצי עגלה ודעו שקימים עוד אנפורמציה וחומר רבים שיתרמו ללא ספק לכם, אבות ואמהות, להיות יותר בטוחים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה