שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בית -> על ארבע
הוסף עכשיו מאמר למדור :
על ארבע
 
כתבה מקצועית אודות אילוף כלבים אצל פנסיון כלבים. מומלץ לעשות אילוף לכלב שלכם בגיל כמה שיותר צעיר.
המשך קריאה
בדרך כלל משתמשים להרחקת מכרסמים בשיטה של מלכודת עכברים ונמנעים מן השיטה של פיזור חומרים רעילים. הדבר אמור גם בתחום הרחקת יונים, כי פיזורם של חומרים כאלה עלול לסכן את בני הבית.
המשך קריאה
הזמנת וטרינר עד הבית הפכה כבר לנורמה בימינו בכל הנוגע לרפואה מונעת עבור כלבים וחתולים. למרפאה וטרינרית ניידת יש המון יתרונות להציע עבור הכלבים והחתולים מאחר וביקור בית של וטרינר נייד מאפשר לכם לבדוק את הכלב או החתול, לטפל או לחסן אותו כנדרש, וכל זאת ללא בזבוז זמן מיותר ומבלי להלחיץ אותו ע"י טרטורו למרפאה הוטרינרית.
המשך קריאה
אתם בוודאי יודעים שבממוצע כשלושים שנה אנו מבלים את זמננו בשינה, כלומר, במיטה. נתון זה רק מדגיש כמה שנישן במהלך שנות חיינו על מזרונים איכותיים, כאלו שלא רק מאפשרים שינה איכותית אלא מאפשרים לגב שלנו את התמיכה לה הוא זקוק. במאמר הבא נבדוק אילו מזרונים נחשבים איכותיים לגב שלנו.
המשך קריאה
  אילוף גורים מחיר הוא ללא ספק נושא נרחב מאוד ועל מנת ללמוד אותו יש להעזר במומחים ביותר לתחום. לאלה מאיתנו שאוהבים את מקצוע אילוף גורים – כדאי בהחלט ללכת וללמוד זאת באופן מקצועי. 
המשך קריאה
  מבחינת כל מה שנוגע לבחירה של בעלי מקצוע בתחום של אילוף כלבים בתל אביב, יש לסקור אך ורק בעלי מקצוע מומלצים מן הקטגוריה של אילוף כלבים בתל אביב, בעלי ניסיון ובעיקר בעלי גישה ויכולת אילוף.
המשך קריאה
  גורי כלבים אוהבים, ממש כמו תינוקות, להכניס דברים לפה, לנשוך וללעוס. הם גם סקרנים מאוד בנוגע לעולם, והסקרנות היא גם אחת הסיבות לפעילותם הרבה של הגורים בחודשי החיים הראשונים שלהם. הנשיכות יכולות לבוא לידי ביטוי כלפי חפצים או בני האדם, וכמובן שדבר זה הופך למטרד שיש לטפל בו. אילוף גורים נושכים הוא חשוב ביותר לחיים משותפים טובים יחד.
המשך קריאה
אנו רוצים שתדעו, שאם החלטתם לאמץ גור- דעו למה אתם נכנסים.
המשך קריאה
כאשר ניתן, כדאי לרחוץ את הכלבים בעזרת שמפו לכלבים בחוץ מאשר בתוך חדר אמבטיה סגור. במידה והחלטתם כי כך אתם מעוניינים לעשות, מומלץ לוודא כי המקום לא יהפוך לבוץ לאחר הרחצה
המשך קריאה
    אם אתם אוהבים שהכלב שלכם ייראה לפי צו האופנה- חנות חיות בראשון לציון חושפת בפניכם את הקולקציה החדשה בתחום בגדים לכלבים. מעדיפים לטייל עם הכלב ולחזור הביתה כשהוא חמים ויבש במקום רטוב וקר?   
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 39 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה