שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2446
מאמרים: 7479
Like: 59
מאמרים -> בית -> על ארבע
הוסף עכשיו מאמר למדור :
על ארבע
 
לא משנה היכן אתם גרים בכפר או בעיר אתם תתקלו בבעיות כגון קרציות וכדומה במידה ויש לכם חיות מחמד, אתם בבעיה.
המשך קריאה
כלבים יכולים להכניס הרבה שמחה ואהבה לחיים, אך כדי לשמור על שגרת החיים הנעימה כדאי להתכונן לכלב בצורה נכונה.
המשך קריאה
הדרך היעילה ביותר לשמור על הבריאות של חיית המחמד היא לבצע חיסונים, דבר נוסף שיכול להועיל זה לעשות טיפול מונע לבעיית פרעושים. לא תמיד ניתן לאתר אותם בקלות רק כאשר אנו מבחינים באי נוחות של חיית המחמד וזה הזמן לקחת אותה לוטרינר בבאר שבע כדי שיבדוק וייתן טיפול מיידי. בכדי למנוע זאת כדאי לבקר במרפאה לעיתים קרובות על מנת לקבל טיפול מונע ובכך לגרום לחיית המחמד להמשיך לחיות בשלווה וברוגע, וכמובן גם אתם תוכלו להיות רגועים שתדעו שחיית המחמד שלכם מחוסנת ומטופלת כמו שצריך.
המשך קריאה
תהליך פתרון בעיות התנהגות אצל כלבים מתחיל  בשינוי הרגש והפירוש של הכלב את הסיטואציה
המשך קריאה
כחלק ממעבר דירה, נדרש להתנהל מול לא מעט בתי עסק; לשנות כתובת במשרד הפנים, לעבור סניף קופת חולים, למצוא גן לילדים, חברות כבלים, חברת החשמל אינטרנט ועוד ועוד. תהליך מעבר דירה יכול להימשך לא מעט זמן ולהיות מייגע לאלו המבקשים לעשות הכל בזמן קצר- בדיוק לשם כך אנו נמצאים כאן עבורכם, לסייע באריזה, פריקה הובלה ולהפוך את התהליך לקל, מהיר ונעים יותר! 
המשך קריאה
כמו בכל שנה, סביב עונת הקיץ, מתחילים הסטודנטים החדשים ואלו שיוצאים לנדוד מבית ההורים למגורים עצמאיים וברוב המקרים- המעבר מתבצע למגורים צמודים למוסד האקדמי. 
המשך קריאה
כתבה מקצועית אודות אילוף כלבים אצל פנסיון כלבים. מומלץ לעשות אילוף לכלב שלכם בגיל כמה שיותר צעיר.
המשך קריאה
בדרך כלל משתמשים להרחקת מכרסמים בשיטה של מלכודת עכברים ונמנעים מן השיטה של פיזור חומרים רעילים. הדבר אמור גם בתחום הרחקת יונים, כי פיזורם של חומרים כאלה עלול לסכן את בני הבית.
המשך קריאה
הזמנת וטרינר עד הבית הפכה כבר לנורמה בימינו בכל הנוגע לרפואה מונעת עבור כלבים וחתולים. למרפאה וטרינרית ניידת יש המון יתרונות להציע עבור הכלבים והחתולים מאחר וביקור בית של וטרינר נייד מאפשר לכם לבדוק את הכלב או החתול, לטפל או לחסן אותו כנדרש, וכל זאת ללא בזבוז זמן מיותר ומבלי להלחיץ אותו ע"י טרטורו למרפאה הוטרינרית.
המשך קריאה
אתם בוודאי יודעים שבממוצע כשלושים שנה אנו מבלים את זמננו בשינה, כלומר, במיטה. נתון זה רק מדגיש כמה שנישן במהלך שנות חיינו על מזרונים איכותיים, כאלו שלא רק מאפשרים שינה איכותית אלא מאפשרים לגב שלנו את התמיכה לה הוא זקוק. במאמר הבא נבדוק אילו מזרונים נחשבים איכותיים לגב שלנו.
המשך קריאה
1-10 מתוך 38 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה