שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> על ארבע
הוסף עכשיו מאמר למדור :
על ארבע
 

ניקוי גוקים מקיף


mata rotze
 
 
יש נחש בדירה?

מי לא חווה את הרגע המפחיד הבא, נכנסים באישון ליל לחדר המטבח ומגלים שם תיקנים. חרקים ומכרסמים לא קרואים הם מטרד לא קטן, ולא רק בגלל הגועל, לפעמים הם גם טומנים בחובם מחלות. אז מה אנחנו יכולים לעשות אם יש לנו דבורים בביתנו?

הדברת חרקים

למה שתסבלו אם ניתן היום לשים סוף לבעיה? שירותי הדברה מקצועיים מסוגלים לפתור בקלות את הבעיה, לנקות את האזור הנפגע ולבסוף גם למנוע את הישנות התופעה. לעיתים קרובות לא תידרשו לערוך ההדברה בשנית. באיזה מצב כדאי לקרוא לשירות הדברה?

יונים וציפורים

היונים הגיעו אליכם? כשיש על הגג בעיית יונים, אין שום סיבה לפזר בבית אבקות הדברה. קיימות היום שיטות שונות שמסלקות את היונים בלי לפגוע בהן. לדוגמא, רשתות אטומות וחפצים נוצצים.

הרחקת חולדות

מישהו מכרסם את חוטי החשמל? היום קיימות לא מעט שיטות להתמודדות עם מכרסמים מזיקים; באפשרותכם להציב מלכודות, לפזר בבית חומרים מרעילים או פשוט להיות חכמים יותר ולפזר חומר בעל ריח הדוחה את המכרסם בלי להרגו.

ג'וקים

כמעט כולנו מתעבים חרקים - הם יוצרים לכלוך, מזיקים לבריאות ומאוד מפחידים. מדביר ביכולתו לשים סוף למזיקים ללא שום בעיה בשימוש של כל מיני שיטות הדברה וטיפול ממוקד.

דבורים וצרעות

צרעות בתוך הבית זו תופעה בעייתית. עקיצה של צרעה היא לא חוויה מהנה במיוחד, ורצוי להמנע מן העניין. מדבירים טובים יודעים באיזו שיטה להיפטר מהצרעות לנצח.

מה חובה לדעת לפני שמרססים את הבית?

אז אם יש מזיק בסביבת ביתכם, חובה להזמין מדביר. חשוב לבדוק בטרם עת שמולכם ניצב מדביר מומלץ בעל כל האישורים לשם העבודה, ושלא נעשה שימוש בחומרים מסוכנים הפוגעים בטבע ובחיות מחמד שלכם.

לקבלת מידע חשוב לגבי מזיקים בחצר - צפו בפרטים נוספים כאן ותהנו ממחירים ממגוון רחב של אנשי מקצוע.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה