שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בית -> על ארבע
הוסף עכשיו מאמר למדור :
על ארבע
 

עגלת תאומים לאמא הטרייה


avixax
 
 
הגיע הזמן למוצרי תינוקות

פחד לא קטן שליווה אותי כשהתעברתי לראשונה היה איך אפשר לגונן על העולל שעתיד לקרוא לי אמא, איך אפשר למשל להוציא אותו מהבית ולקחת אותו לנסיעה בלי להיות היסטרית?

אחרי מחשבות רבות וצבירת ידע רב מרשת האינטרנט החלטתי לפתע איך להתנהג - כדאי לקנות מוצרים של תינוקות באופן מושכל, מלומד וחכם. רק כך בוודאות אצליח להכין את עצמי למהפך הגדול שלי לאמא כמו שפינטזתי.

עגלת תאומים

נכון, שוק מוצרי הפעוטות עמוס בהמון מותגים של אביזרים כאלה ואחרים, שכל אחד ואחד מהם מנסים להתמקם כטובים ביותר בתחומם. למרות שייתכן ומרבית המותגים מגיעים עם תו תקן המסמל איכות, אנו כהורים מוכרחים לזכור להכיר את הכללים מעבר למידע בתוך עלון ההוראות.

דוגמא לא רעה הינה הפעם הראשונה בה אנו מתנסים לראשונה במשהו עליו שמענו אינספור מחמאות מפיהם של הורים מרוצים. אך להפתעתנו, אנו מהר מבינים שכשם שלא כולם מחזיקים באותו טעם מוזיקאלי, כך לא כל רך נהנה לחוות את אותה הנוחות מהמוצר שכה היללו לפנינו. לכן אני חוזרת ואומרת לכם, הורים דנדשים, לדסקס היטב על המוצרים לפני כל קנייה אותה אתם עושים.

איך רוכשים מוצרי פעוטות כראוי?

הכלל הראשון שראוי לזכור הוא הכלל לפיו יש לבצע הפרדה לגמרי ברורה בין אותם מוצרים שאפשר לקנות עוד במהלך היריון, לבין אביזרים שאותם יש להתאים במדויק לנתוניו של הפעוט ובגלל זה מומלץ להמתין עם הקנייה שלהם.

בין האביזרים השונים שאותם ניתן לרכוש עוד לפני הלידה אפשר למנות: שמיכות חמות לפעוט, לול תינוקות, סלקל ועוד. אבל בין כל המוצרים איתם כדאי לחכות אפשר להזכיר: כיסא בטיחות לאוטו ובוסטר.

מדוע כדאי לחכות עם קנייה של המוצרים והאביזרים הללו?

הסיבה הראשית שבגללה אני מבקשת מכם להמתין היא סוגיית ההתאמה האישית. מספר פעמים רב, אנחנו נגלה כי על אף שאומרים על מוצר מסויים שהוא נועד לגיל לידה ועד לגיל שנתיים, בפועל הוא אינו כל-כך יתאים. כך למשל - לפעמים נרכוש חולצה במתנה בהתאם למידה הרגילה, אך אז לצערנו נבין שהיא בכל זאת לא ממש מתאימה.

רוצים לקרוא עוד? קראו עוד באתר ודעו כי נמצא מידע רב שבהחלט מאד יעזור לכם, אמא ואבא טריים, לחוש סמוכים ובטוחים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה