שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> על ארבע
הוסף עכשיו מאמר למדור :
על ארבע
 

שמפו לכלבים


אליחי רובין

:)

 
 

כאשר ניתן, כדאי לרחוץ את הכלבים בעזרת שמפו לכלבים בחוץ מאשר בתוך חדר אמבטיה סגור. במידה והחלטתם כי כך אתם מעוניינים לעשות, מומלץ לוודא כי המקום לא יהפוך לבוץ לאחר הרחצה. חשוב לזכור טרם הרטבת הכלב מומלץ לדאוג שהמים יתחממו מעט כדי להקל עליו, כיוון ישנם כלבים הנרתעים ממים קרים, ולכן. בכדי להקל עליכם את תהליך הרחצה, ישנם מספר טיפים העשויים לעזור בתהליך.

תחילה, בכדי לסייע לכם בהרטבת הכלב ובשטיפתו בעזרת שמפו לכלבים, ניתן להשתמש בקנקן פלסטיק. כמו כן, כדאי להניח מסנן לביוב לשערות הכלב במידה ואתם מקלחים אותו באמבטיה הביתית. חשוב מאד לדאוג להתאים שמפו לכלבים לכלב שיש לכם בבית.

ישנם סוגים רבים של שמפו לכלבים, כמו שמפו פשוט, שמפו היפו אלרגני, שמפו לכלבים למניעת קרציות ופרעושים ועוד. יחד עם זאת, לאחר הרחצה דאגו כי שטפתם את השמפו מפרוות הכלב כראוי בכדי למנוע גירוי של העור.שמפו לכלבים


בחירת שמפו לכלבים
כמו בני האדם, ישנם סוגים רבים של כלבים, עם פרוות בצבעים שונים, מבנה שיער שונה ובעיות עור שונות מאחד לאחר. לכן מומלץ לבחור שמפו לכלבים בקפידה, ולדאוג להתאים אותו עד כמה שניתן לכלב שלכם. באמצעות בחירה נבונה של שמפו לכלבים ושימוש נכון בו, ניתן להקל על הכלב את החוויה, וליהנות מכלב נקי לזמן ארוך יותר. במידה ויש לכם כלב אשר יש לו נטייה לנשירת שיער, ישנה אפשרות לרכוש שמפו לכלבים למניעת נשירה, ישנו גם שמפו לכלבים המיועד למניעת ריח של כלבים, למניעת קשקשים והאפשרויות עוד רבות ומגוונות, כאשר כל שעליכם לעשות הוא להתאים את השמפו לכלב. במרבית המקרים כאשר אין בעיה ספציפית הדורשת מענה מידי,

מומלץ להשתמש ולרחוץ כלבים בעזרת שמפו לכלבים היפו אלרגני אשר מסייע בשמירה על פרוות הכלב וגם למנוע תגובות פיזיות של הכלב לשמפו, כמו פריחה וגירוד. הסיבה שבעקבותיה לא מומלץ להשתמש בשמפו של בני אדם היא ששמפו זה הינו יותר חומצי מאשר שמפו לכלבים, ולכן הוא עלול לייבש את פרוות הכלב.


שמפו למניעת פרעושים וקרציות לכלבים
כאשר רוכשים שמפו לכלבים במטרה למנוע פרעושים וקרציות, כדאי להשתמש בו רק כאשר רואים עליו כמו גדולה של פרעושי, קרציות או שניהם בכדי להרחיק אותם באופן מידי. שמפו לכלבים זה אינו בעל פעולת מנע, ולכן ייתכן כי לאחר סיום השימוש בו, יחזרו להיות פרעושים או קרציות על הכלב. שמפו לכלבים זה גם מייבש את עור הכלב, ולכן יש להשתמש בו רק כאשר חייבים, ולא בתור אמצעי מניעה.

למגוון רחב של מוצרי טיפוח לכלבים - בקרו באתר "ערבה פט ספא"


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה