שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות הנפש
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות הנפש
 

מה הקשר בין פינוי דירה ובין אספנות כפייתית


שי טופיגן
 
 

 

תופעת אספנות כפייתית היא מצב שבו אנשים אוגרים חפצים ואינם מסוגלים להיפרד מהם, גם כאשר ברור להם שלא יזדקקו לחפצים אלו בעתיד. אנשים שסובלים מהפרעה כזו ממלאים את ביתם חפצים שונים עד שהופך להיות מעין מחסן מאולתר, צפוף ומחניק שלא נעים לחיות בו ולעיתים אף לא ראוי למגורים כתוצאה מהזנחה, לכלוך ומחלות. במצב כזה חשוב לבצע אחת לכמה זמן פינוי חפצים כדי להשיב לבית מראה מאוורר ונעים. במקרה כזה מומלץ ביותר לפנות לחברת פינוי דירה שתעשה עבורכם את מלאכת הפינוי.

מה כולל פינוי דירה?

חברות שונות בשוק מספקות כיום שירות יעיל של פינוי דירה גם במקרים של אספנות כפייתית. השירות כולל פינוי דירות, ארונות מטבח, ארונות קיר, גגות, גינות ומחסנים ובמסגרתו מעניקות החברות סיוע בכל מה שקשור למיון החפצים, אריזתם, פינויים, חיטוי, ניקוי וצביעת הבית עד להשבתו למצב שנעים לשהות בו. בכל מקרה ראשיתו של התהליך הוא בפגישה שבה תתאמו מהן הציפיות שלכם מן התהליך, תבהירו לאן תרצו להעביר את התכולה המפונה ותקבלו הסבר על אודות התהליך ועל משך הזמן שיידרש לבצעו.

מיון וקטלוג

בתהליך מיון החפצים ימיינו המומחים את החפצים, ויסדרו אותם לפי קטגוריות שונות- למשל כלי בית או בגדים. בעזרת הניסיון הרב של מומחי פינוי דירה יבוצע מיון קפדני שיקל באופן משמעותי על השלב הבא- שלב האריזה. לחברות הפינוי ציוד אריזה יעיל ומתקדם שכולל ניילונים עמידים וקרטונים חזקים שיכולים לשמש את חפציכם ביעילות. לאחר מכן יפנו החברות את התכולה. גם כאן, נעזרים צוותי העבודה בציוד מתקדם שכולל מכולות, מנופים ומשאיות שמקלות על מלאכת הפינוי בצורה מכרעת.

כל מקום ואתר

התכולה יכולה להיות מפונה לכל מקום שתחפצו- תוכלו להחליט שאתם תורמים את החפצים השמישים לארגונים שונים. מומחי פינוי דירה יעזרו לכם ויעבירו את החפצים לכל ארגון צדקה או מוסד שתחפצו. תכולה שמיועדת לזריקה תועבר על ידי החברה לאתרי פסולת מורשים.

צמצום נזקים

ככל הנראה תופעת האספנות הכפייתית היא תופעה שאין הרבה מה לעשות נגדה. מה שכן ניתן לעשות הוא פינוי יעיל של הדירה אחת לכמה שנים. בעזרת פינוי הדירה נוכל לשוב וליהנות מן החפצים השונים שנצברו ונאספו ולשוב ולקבל דירה נעימה ומאווררת. ממש כשם שאנו מזמינים אינסטלטור אם יש בעיה בצנרת הבית, גם כאן, רצוי להזמין מומחה בתחום וליהנות משירותיהן של החברות השונות שמציעות פינוי דירה.

 

    

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה