שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2344
מאמרים: 7328
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> בריאות הנפש
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בריאות הנפש
 
במאמר תראה מספר שיקולים שיעזרו לך לבחור טיפול לבעיית התקפי חרדה
המשך קריאה
חבילות ספא הן שילוב בין כל מיני סוגים של פינוקים, יש כאלה שיבחרו רק בעיסוי ויש שיבחרו בחבילות ספא הכוללות מבחר טיפולי גוף, עיסויים, בריכות שמנים ועוד.
המשך קריאה
מהמחקר עולה, כי תופעות פיזיולוגיות של לחץ יכולות להקל על אנשים שנושאים נאום או נותנים הרצאה
המשך קריאה
קשה לחשוב על מצב קשה מזה המאחד דמנטיה ומצב סיעודי. השילוב הנורא בין ניוון מוחי וגופני הוביל ליצירת בתי חולים סיעודיים, שהתמחותם טיפול בקשישים תשושי נפש.
המשך קריאה
ל מערכת של שיחות או מפגשים עם פסיכולוג תוכל להיכנס תחת הקטגוריה טיפול פסיכולוגי. הפסיכולוגים מציעים לפונים מספר שיטות טיפול כאשר לכל סיטואציה מתאימה שיטת טיפול שונה. פרט לשיטות טיפול שונות חשוב להדגיש גם כי כל מטופל זקוק לכמות שונה של פגישות.
המשך קריאה
בתרפיית הגשטלט העיסוק בקונטקט ובגבולות הקונטקט מקבל חשיבות עליונה, מכיוון שהקונטקט על כל חלקיו הינו זרז למודעות מוגברת ושינוי, כמו שאומר פולסטר: "קונטקט הוא נשמת אפה של הצמיחה".  
המשך קריאה
במהלך הטיפול בשילוב הליכי הגשטלט, כשאנחנו מאפשרים לעצמנו לחקור ולהתנסות בעניין לא סגור ב"כאן ועכשיו", נלמד באופן חווייתי לנהל איתו דיאלוג, לבדוק את הקטבים והרצף שלו, לתת תוקף לרגשות שלנו - ומתוך כך לאפשר לתבנית להתגלות במלואה, להיחקר, להשתנות, ובסיום התהליך לאפשר לה להיסגר. מכאן ניתן לעבור לשלב ההתפתחותי הבא. 
המשך קריאה
  תופעת אספנות כפייתית היא מצב שבו אנשים אוגרים חפצים ואינם מסוגלים להיפרד מהם, גם כאשר ברור להם שלא יזדקקו לחפצים אלו בעתיד. אנשים שסובלים מהפרעה כזו ממלאים את ביתם חפצים שונים עד שהופך להיות מעין מחסן מאולתר, צפוף ומחניק שלא נעים לחיות בו ולעיתים אף לא ראוי למגורים כתוצאה מהזנחה, לכלוך ומחלות. במצב כזה חשוב לבצע אחת לכמה זמן פינוי חפצים כדי להשיב לבית מראה מאוורר ונעים. במקרה כזה מומלץ ביותר לפנות לחברת פינוי דירה שתעשה עבורכם את מלאכת הפינוי. 
המשך קריאה
  אגרנות כפייתית היא מחלה נפשית המוכרת בעולם הרפואה המודרני. מדובר באנשים שאינם מסוגלים לזרוק חפצים חסרי שימוש ותועלת מביתם ויתר על כן הם אוגרים חפצים בכמויות ומחפשים חפצים שהם יכולים לאחסן בביתם. 
המשך קריאה
הפסיכולוג הקליני איננו רופא, הוא בעל מקצוע שהוסמך לעסוק בפסיכולוגיה, הוא מאבחן הפרעות נפשיות והתנהגותיות חריגות והוא מתמחה במתן טיפול נפשי, הוא אינו רשאי להשתמש במתן בתרופות במהלך הטיפול הנפשי.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 21-30 מתוך 39 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה